Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk- lányok. Miként élitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk- lányok. Miként élitek meg, amikor a szátokba élveznek? Milyen volt először, és milyenné válik amikor már sokadjára történik meg ez a dolog?

Figyelt kérdés
Én gumival már juttattam srácot a csúcsra, de a napokban hamarosan gumi nélkül is elélveztetem a barátomat. Furcsán izgalmasnak élem meg a várakozást, amíg ez megtörténik. Ezért kértem, hogy osszátok meg velem, hogy nálatok hogy volt.....
2017. nov. 12. 06:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Nekem egyértelműen, boldogságot, kielégülést okoz. Hálás vagyok neki, hogy méltónak tartott rá, hogy a szia,ba élvezzen. Mindig megköszönöm.
2017. nov. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
...számba.
2017. nov. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%

Jujj... többször próbálkoztam ezzel, de nekem ez gyomorforgató. Kb. ahhoz hasonló mint amikor a mosószeres vizet nyeled le csak gél állagba.

Baromi keserű a sperma :-\

2017. nov. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#3 mikét eszik, iszik a pasid?
2017. nov. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát ez több férfi volt... de kb. mind ezt produkálja. Vegyesen étkeztek. Kivéve 1 mert ő vegán volt.
2017. nov. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Az első alkalommal furcsa volt egy másik férfi farkát a számban érezni, majd azt, hogy tele lett a szám friss spermával. A furcsaság mellett tetszett is, hogy cumizok, ezért le is nyeltem a spermát. Azóta a furcsa érzés elmaradt, csak az élvezet van.
2017. nov. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Az egyik csajom elélvezett, amikor leszopott. Csodálatos volt! 😉
2017. nov. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon rossz volt. Olyan keserű volt, mintha egy gyógyszert hagytam volna szétolvadni a nyelvemen. Majdnem kidobtam a taccsot. :C
2017. nov. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
én még igazán keserűvel nem találkoztam, esetleg enyhén kesernyéssel, de volt már kifejezetten édes és enyhén sós is közte.
2017. nov. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat :)


Pár nap múlva lesz az akció... élesben.


De ma már úgy rejszoltam, hogy a magomat a tenyerembe eresztettem, s arra gondolva nyeltem le, hogy a barátomé.


Az íze valóban függ a táplálkozástól.

2017. nov. 12. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!