Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Rosszul szopok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul szopok?

Figyelt kérdés
Pár ével próbáltam először fiúkkal, akkor mindenki meg volt elégedve a technikàmmal. Sokáig nem volt semmi, az utóbbi időben viszont két sráccal is volt alkalmi orál, mindkettő nagyon élvezte, nyögdécseltek, sóhajtoztak, teljesen készen voltak, mégsem tudtak elélvezni. Utólag is azt momdták, hogy nagyon jól csináltam... Mi lehet ennek az oka? Ja és a másik: a mélytorok sajna nem igazán megy, de mindig próbálom jó mélyen bekapni, viszont már átlagos méret esetén is, akaratlanul is fogazok. Nagyobb méretnél még rosszabb a helyzet, a múltkori partnereknek akkora volt, hogy a makkja alig fért be a számba, ő is szóvá tette, hogy vigyázzak a fogammal. Akaratlan volt a dolog, de ahogy bekaptam, máris önkéntelenül hozzáértő a fogam a farkához...
2017. nov. 23. 08:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze a mélytoroknak a fogazáshoz?


Egyébként akadnak olyanok, akiknek annyi inger nem elég, hogy valaki rácuppan a farkukra. Egyéb ingerléssel egyiküknél se próbálkoztál?

2017. nov. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ramone ***** válasza:
14%
Csak remélni merem a teremtőtől hogy a kérdező lány...
2017. nov. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Annyi a köze, hogy minél mélyebben próbálom bekapni, annál jobban záródna össze az állkapcsom és ezáltal már fogazok is :/ Mindenkinél próbálkoztam mással is, tényleg nagyon változatosan csinálom. Szívogatom, nyalogatom, verem is közben, simogatom a partner hasát, fenekét, combját, morzsolgatom, szopogatom a zacsiját... Biszex kategória, nyilván nem lány vagyok...
2017. nov. 23. 08:39
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Kategóriát nézni luxus? Biztos lány azért biszex a kategória. Meg amúgy is annyira egyértelműen rá lehet jönni hogy a kérdező nem lány, egy lány mikor írna így?

De te aki állandóan ilyen kérdésekhez kommentelsz, te biztos heteró vagy :D

2017. nov. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem attol meg szophatsz istenien, hogy a partner nem megy el. Van akit nagyon sokaig kellene szopni, mire kepes elelvezni.
2017. nov. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor magadról is írhatsz könyvet ha még nem butultál el annyira hogy ne tudnád magad megfigyelni.
2017. nov. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ramone ***** válasza:
0%
A poént azért megvárom a nagy oltásod végére :D ...
2017. nov. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Esetleg kézzel rásegíthetnél, ha a cumi hatására nem megy el a partnered.
2017. nov. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ramone persze nyílván...De nyugi nem kell bizonygatnod semmit mert senki nem hülye. Persze tudom hogy amúgy sem izgat ki mit gondol rólad, szóval lényegtelen is. Azért leeshetne hogy amit itt művelsz ezerszer szánalmasabb mint melegnek lenni.
2017. nov. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Úgy látom annyira már elbutultál hogy még ezt sem érted.
2017. nov. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!