Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Rosszul szopok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul szopok?

Figyelt kérdés
Pár ével próbáltam először fiúkkal, akkor mindenki meg volt elégedve a technikàmmal. Sokáig nem volt semmi, az utóbbi időben viszont két sráccal is volt alkalmi orál, mindkettő nagyon élvezte, nyögdécseltek, sóhajtoztak, teljesen készen voltak, mégsem tudtak elélvezni. Utólag is azt momdták, hogy nagyon jól csináltam... Mi lehet ennek az oka? Ja és a másik: a mélytorok sajna nem igazán megy, de mindig próbálom jó mélyen bekapni, viszont már átlagos méret esetén is, akaratlanul is fogazok. Nagyobb méretnél még rosszabb a helyzet, a múltkori partnereknek akkora volt, hogy a makkja alig fért be a számba, ő is szóvá tette, hogy vigyázzak a fogammal. Akaratlan volt a dolog, de ahogy bekaptam, máris önkéntelenül hozzáértő a fogam a farkához...
2017. nov. 23. 08:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
53%
Velem is ez szokott lenni, hogy ha melyre akarom bevenni akkor fogazok, de már megszoktam, inkább nem veszem be annyira és a nyelvemmel is rasegitek 18f
2017. nov. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!