Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Első szex után rosszul vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex után rosszul vagyok, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és most délután voltam először együtt egy másik fiúval (én voltam passzív). Így estére hasmenésem és hányingerem lett enyhe lázzal együtt. Annak lehet köze hozzá, hogy nem használtunk óvszert ? Veletek is volt ilyen ?
2017. nov. 24. 20:52
 1/4 RRR ***** válasza:
100%

a stresszelés is lehet ok

de

akár egy kezdődő megfázás,vírus


az óvszer nem használata és annak esetleges hatása(i),ilyen hamar nem jelentkeznek

2017. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Annak, hogy nem használtatok óvszert, nem ehhez, hanem inkább ahhoz van köze, hogy baromi felelőtlenek vagytok mind magatokkal, mind egymással szemben.
2017. nov. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

meglehet h a stressz és tudat alatt ekkora terhet jelent ez neked, mert mivan ha megtudják mások, mit fognak gondolni, elkapok e valamit, stb stb....

dobj be 2 szem hasfogót meg egy dédalont a hányingerre. esetleg egy nyugtatót ha parázol és aludt ki magad

2017. nov. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De amúgy élvezted?
2017. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!