Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem megy a szex? Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy a szex? Mit csinálunk rosszul?

Figyelt kérdés
Elkezdjük az előjátékot, és mikor úgy véljük, hogy elértünk egy bizonyos pontig akkor belevágunk. Na eddig minden oké. Viszont az előjáték után már jönnek a nehézségek. Amikor a párom elfárad akkor mindig szóba jön a póz váltás viszont akármelyiket is próbáltuk sehogy sem ment. Vagy félre megy, vagy nem sikerül betenni, de ha mégis, akkor egyből ki is jött. Avagy mindig csak pár percig tart az együttlét. Elfáradt, már nem tudja visszatartani én meg sehol semmi. Ő simán elélvez, viszont én csak az utólagos még egyszeri előjátékkal, és akkor is nehezen, kicsit. Avagy van, hogy még az egyszerű alap szemtől szembeni póz is alig sikerül.

2017. márc. 5. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
nagyon gyenge lehet:/
2017. márc. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Mi az hogy elfárad? Keress férfit!
2017. márc. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Legyél felül.
2017. márc. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
72%
Ezt én sem értem, hogy fárad el, vagy mennyi idő alatt?
2017. márc. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Mekkora a mérete? Mennyire kemény?

Én voltam olyan pasival, akinek kicsi volt és folyton kicsúszott. Elég gáz volt.

2017. márc. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen idős, de úgy tűnik nem tudja elnyújtani. Ha elmegy, nem csoda ha elfárad, épp ezért vissza kell fogni. Amikor először elmenne, de nem engedi elsülni, akkor be tud állni egy olyan állapotba, amikor nem pihen le, de nem is sül el, és sokáig tudja folytatni. Ideálisan célszerű úgy, hogy ne legyen már előtte durván kiéhezve.
2017. márc. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

? Mi az, hogy be sem megy?! Akkor vagy nagyon pici ott lenn, vagy puhapöts - már elnézést.

Meg milyen párod van, hogy egy-két perc alatt elfárad? Menjen el sportolni, mert ezt nem fogják sokan tűrni - meg egy idő után te sem, hogy nem tud megdugni rendesen.

2017. márc. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi lennék mennyi idősek vagytok, hányszor szexeltetek már és hányadik partnerei vagytok egymásnak.

Eleinte nekünk is voltak ilyen problémáink. Szenvedtünk a mindenféle pózokkal, nem tudta elsőre betenni, kicsúszott, ilyenek. Pedig nem volt se kicsi, se puha. A sztori nyitja hogy nekem ő volt az első, ő előttem két lánnyal összesen háromszor szexelt, tehát mindketten elég kezdők voltunk.

Sokat próbálkoztunk, kikísérleteztük hogy nekünk hogy jó, milyen szögben, milyen pózban, és minden alkalommal egyre jobb. Senki nem születik szexistennek, meg kell tanulnotok egymást.

2017. márc. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!