Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek lehet 40 év kor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet 40 év kor különbség esetén valami?

Figyelt kérdés
Regisztráltam egy fiús párkereső oldalon,biszex férfit keresni ! Meglepő számomra, hogy 61 éves létemre, több 20-26 éves srác rám ír, hogy szeretne velem találkozni ! Kétségeim vannak, hogy miért ? Pénzért? Esetleg zsarolni akar utána ? Kíváncsiságból ? Természetesen nekem nagyon tetszene egy 20 éves helyes fiú, ez érthető-gondolom ! De nekik mi lehet vonzó egy korombeliben ? Erre várom a válaszokat, idősebbektől, vagy fiatal srácoktól ! Köszi.

2017. nov. 30. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Engem annó 14 évesen egy 55 éves vitt be a sátorba, szal :D

Ne aggódj!

2017. nov. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha 20 éves, akkor szinte nyilvánvalóan a remélt pénz.
2017. nov. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Többeknek bejön ez, mint az ember hinné. Nem gondolnám hogy zsarolnának utána. Mégis mivel? Nem kell nyomonkövethetőnek maradni és semmi baj nem lehet.
2017. nov. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én is 61 éves vagyok, de itt a gyk-n, ha rám is ír valaki a húszas korosztályból, hamar el is tűnik, mikor elárulom a koromat.
2017. nov. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60 évesen én is összegabajodtam egy 19 éves sráccal :-)
2017. nov. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 irigyellek ! Nekem is nagyon nagy kedvem lenne a 20 éves jelentkezővel találkozni ! Lehet megteszem.
2017. nov. 30. 23:20
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Bisex vagyok. A barátom 26 évvel fiatalabb,(már 12 éve és éppen most kell elválnunk, mert etikátlan volt),- a legutóbbi barátnőm 34 évvel volt nálam fiatalabb - és igazán jól éreztük magunkat egymással. Nos, a barátnőmnek volt stabil barátja, később össze is házasodtak, de mellette 29 éves korától járt fel hozzám (nem pénzért!!!). A 30. szülinapján felhívott, hogy feljöhet-e este. Mondtam, örömmel és természetesen! Amikor megjött, hozott egy üveg pezsgőt... Kérdem miért hozta. Mondja: Szeretném, ha meginnánk. Kezdem nyitni, rám szól: De nem most! Hát mikor. Aszt mondja: Féldélkor... Mikor?! Mért pont akkor? Mondja: Mert akkor csusszantam ki...

A rendszerint jó órás szeretkezésünk után, ami a fürdőszobában, a kádban kezdődik és a lakás több pontján vezet végig az ágyig... jóleső, boldog pihegésünk közben kérdem: Meg van még a barátod? Mondja, hogy igen. Akkor a 30. születésnapodon miért nem vele vagy?! Azt mondja: "MERT LEGALÁBB MOST, IGAZÁN JÓL AKAROM ÉREZNI MAGAM! Tudod, a mai fiúk többsége csak dugni szeret, pikk-pakk és már vége... Önzők és érzelem mentesek. Úgy gondoltam, megtanulok tőled szeretkezni és megtanítom neki...!" Azt gondolom, ebben minden benne van. Életem legnagyobb dicsérete!

Az igazság az, hogy sokan ódzkodnak az érett, aranykorúaktól. Pedig, a dinnye sem zölden a legjobb...:)Az is igaz, hogy csak kevés férfi gondoskodik arról, hogy megmaradjon fiatol(os), testileg, lelkileg, energiában, formában egyaránt. NEM DUMA: engem nem érdekel a kor. AZ csak egy adat. Sajnos, sokan komolyan veszik és azt hiszik, hogy annak kell megfelelni --- egy ötvenes, hatvanas ne akarjon fiatalabbnak látszani...mondják. És miért ne?! Ekkorra vagyunk a legjobb formánkban - ha akarjuk és ha van kivel azt bizonyítani. A jó táplálkozás, sport, célok, munka és a JÓ sex fiatallá tesz! Miért kéne abbahagyni a csúcson?! Fiatalabb koromban én is idősebbektől tanultam a szeretkezés művészetét... Remélem, lesz még akinek átadhatom ezeket a finomságokat, aki nem csak elvárja, de maga is adni szeretne őrült boldogságot... mert az ágyban már sem kor, sem kinézet, sem más nem számít --- ha igazán jól akarjuk érezni magunkat, én arra törekedtem mindig,hogy a MÁSIKNAK legyen nagyon jó - akkor nekem is maximálisan jó lesz! Itt az önzőség nem kifizetődő! Sajnos, most a barátomnak mennie kell... remélem, nem kell sokáig egyedül maradnom... Soha nem költöztem össze senkivel, de SOHA NE LEGYÉL EGYEDÜL sokáig. Amit nem használnak, az kijön a gyakorlatból...:)Nos, talán ezek a másolható érzéki együttlétek is vonzhat egy fiatalembert, a biztonság, a kényelem, a tapasztalt (szinte példakép) modell... Engem régen ez vonzott az idősebbekhez. És nagyon nem bántam meg! :)

2017. dec. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdekes leírásod. Remélem másnak is tetszik,és beindítottad az érzelmét ! Igen, számomra is fontos az érzelem, és érzéki szeretkezés. Nem csak egy 10 perces cumi valami félreeső helyen.

Minden jót !

2017. dec. 1. 13:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Húszon évesen apukám korú férfiak vezettek be a férfiszex világába. Volt köztük olyan, akivel pár hónapig het két-három alkalommal is együtt voltam.
2017. dec. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!