Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex fiúk! Mi a különbség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kr222 kérdése:

Biszex fiúk! Mi a különbség férfi és nő között kapcsolat és szex szempontjából?

Figyelt kérdés

Mindkét nemnek megvannak a maga jellemzői, ezért gondolom, hogy az egyiknél ilyenebb, a másiknál olyanabb a kapcsolat és az együttlét. (érzelmi, fizikai, stb szempontból)

Nincs összehasonlítási alapom, de kíváncsi vagyok

lehet f aszul teszem fel a kérdést de remélem értitek.



2016. aug. 29. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Bár még nem voltam fiúval de komoly kapcsolatban csak nővel tudnék gondolkodni. Nővel lehet hogy érzelmesebb és talán mélyebb is az egész.

Fiúval viszont lehet sokkal nyersebb meg mocskosabb lenne a szex (jó értelemben) :)

2016. aug. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

kapcsolatba nem voltam arrol nem tudok semmit mondani.


sex. nem kell annyit(semennyit) nyaggtani,hogy seggbe dughassam.

a szopás is kapásból megy.

nincs cici,meg punci.


van viszont péniszük.

amit lehet szopni.

és a seggemet is megdugja.


ja és a pisi-sex is gyorasabban megvalósul velük.

2016. aug. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
1 fiú talán nem annyira egoista,nyafogós,és többnyire el is éri amit akar.Míg 1 nő pont az ellentettje,és csak a pasi árán tud érvényesülni!!!! A külföldi színészek,énekesek java részét a googleval le lehet vetkőztetni talán nem véletlen,mert nem munka árán jutottak el oda ahol vannak hanem a pasik által.
2016. szept. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 K.L.Kiss ***** válasza:
94%
Elég sok ilyen és "olyan" kapcsolat kipróbálása után biztosan mondom nektek, hogy semmi különbség nincs! Különbség csak ember és ember között van! Én voltam olyan rámenős szűzlánnyal, aki beleült a farkamba, mert elhatározta, hogy ő pedig most már dugni fog és olyan sráccal is, aki fél óráig körülményeskedett, mire végre sikerült kibányászni a farkát a gatyából. Szóval inkább jellem és vérmérséklet kérdése, mint nemileg meghatározott!
2016. szept. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!