Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy lehet hogy érzelmileg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy érzelmileg nem tudok vonzódni fiúkhoz csak szexuálisan?

Figyelt kérdés

2017. dec. 3. 13:08
1 2
 11/12 Yoda m. ***** válasza:
Úgy lehet, hogy (nagyon) akarsz. Érzelemre vadászol, ami meg... ott az ablakban. Érzelmi vonzódás az vagy VAN, vagy NINCS. Ne csinálj ebből problémát magadnak. Ne tipródj ezen. Majd egyszer csak eljön. Lehet úgy, hogy észre sem veszed - egyszer csak szerelmes (is) leszel. Akkor meg lehet, hogy szexualitást fogod hiányolni... Naaa.
2017. dec. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Lacás1976 ***** válasza:
55%

Majd eljön az is.


Szerintem az embernek előbb ki kell élnie magát mielőtt készen áll egy kapcsolatra.az hogy ez meddig tart nagyon változó sok melegnél be se következik ahogy előttem is írták. Régen én is hajtottam a farkakat egyiket a másik után 36 éves koromba keztem kapcsolatot keresni addig csak alkalmiztam. 37 évesen ismertem meg a párom azóta együtt vagyunk már 4 éve. Most is bennem van a vadászösztön persze és nem könbyű kordába tartani.

De én nőve nem bírnék együtt élni nem birom elviselni egyiket se.

2017. dec. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!