Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok melyik nemhez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok melyik nemhez vonzódtok jobban?

Figyelt kérdés
Mibe másabb, jobb?
2017. dec. 11. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
A férfiakhoz. Elsősorban hetero vagyok. Lánnyal a változatosság miatt szoktam, meg izgató az is.
2017. dec. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
97/3 a lányok javára.
2017. dec. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
nekem fele-fele, igazából attól függ mire vágyom :D ha én akarok irányítani akkor lányokhoz, de amikor dugatni akarom magam akkor meg a fiúkákhoz:)
2017. dec. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Nő vagyok, és jobban vonzódom a nőkhöz. Jó kérdés, hogy miért, így vagyok bekötve, és kész.. :)
2017. dec. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

A nőket jobban szeretem.Vonzóbbak és minden sokkal szebb,bensőségesebb,finomabb egy nővel,jobban tudják mikor mire van szükségem.

25/N

2017. dec. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én inkább tartózkodom, mert megtehetem, Ne is faggass, ne is kérdezz. Ha valaki ismeri a BlinKerY új nótáját és a köre épített új hájpot, akkor az tudja, mi következik. Ebből...
2017. dec. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kinsey skála szerint 4-es vagyok.

[link]

28N

2017. dec. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Én a pasikhoz vonzódom jobban, de hiányzik a lányos érintés..! Lányos érintés finomabb, olyan lányosabb, olyan másabb..! 45/N
2017. dec. 27. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!