Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok, orál nyilvános helyen?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, orál nyilvános helyen? Próbálnátok? Próbáltátok?

Figyelt kérdés
Kit izgat, ki szereti, történeteket is szívesen olvasnék kor meg identítás megjelöléssel :) sztorizgassunk kicsit :)

2017. dec. 12. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Izgat, és természetesen én térdelnék, szívesen próbálnám
2017. dec. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én a nagymamám állatorvosi rendelőjében takarítok zárás után és egyszer ott megdugtam a barátnőmet... Természetesen orál is volt.

Mindketten 17-ek voltunk

2017. dec. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindig is részt vettem benne,ha alkalom adódott,izgat.
2017. dec. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy fiatal (18-20 alatti) budapesti srácot bármikor, szinte bárhol!, imádok szopni...

Minden jóban benne vagyok...

2017. dec. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy köztér fás, bokros részén orál, többször is.
2017. dec. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú osztálytárssal csináltam 15 évesen a tornaterem öltözőjében óra után. Direkt mi maradtunk utoljára és magunkra zártuk. Nem volt feltűnő mert két ajtaja van így ha valahonnan meleg a helyzet még a másikon eltűnhettünk volna. Volt egyszer hogy órán csináltuk hátsó padban, de csak kézzel. Ezt már nem merném újra megtenni azt sem tudom akkor hogy mertem :D Mindketten fiúk vagyunk.
2017. dec. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Most 45F vagyok és 10 évvel ezelött jöttem ki a vonat mosdojábl, amikor egy férfi oda lépet és el kezdte simogatni a sliccem .Meg markolta a zacskom és megkérdezte, hogy leszophat-e?

Egyértelmü volt a válasz, mert úgy ált a farkam mint a cövek:)

Leszopott és a szájába élveztem egy nagyot. Aztán mielöt be ért a vonat Bp-re még egyszer.Szóval nagyon jol kezdödöt a napom.

2018. jan. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok helyen volt már. Pl egy gyár tetején.
2018. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem izgat bármikor megtenném újra.
2019. júl. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!