Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehetséges, hogy találok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy találok valaha is ilyen társat?

Figyelt kérdés
Nem rég lettem biszex srác, 19 éves vagyok, és szívesen kipróbálnék néhány dolgot más, korombeli sráccal. Izgat néhány elég furcsa dolog is, például ha egy srácnak lábfáóétise van. Nekem nincs, vagyis engem csak a harisnya izgat igazán. Úgy érzem, hogy egyesül vagyok ezzel a furcsa dologgal, és hogy nincs a világon egy korombeli sem, akit ez is érdekel.

2017. nov. 28. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy nemrég lettél biszex...Akkor csak kiváncsi vagy.

Nem azt akartad mondani hogy nemrég jöttél rá hogy biszex vagy?

2017. nov. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De igen, egyelőre csak kipróbálnám fiúval, és ha tetszik, akkor többet is szeretnék.
2017. nov. 28. 20:00
 3/3 anonim ***** válasza:
A sima szopás/dugás nem érdekel?
2017. nov. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!