Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Érdemes kipróbálni a közös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kipróbálni a közös recskát?

Figyelt kérdés
Igazából fantáziálok róla, de picit félek hogy tetszeni fog és még többet akarok.

2017. dec. 26. 20:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

#10

Azért akik elítélik azok logikusan heterók,nekik nem lenne jó. Neked nyilván az, nekem heteróként nem lenne.

Amúgy én nem ítélem el ha valaki biszex, csak nem vágyok semmire pasival.

2017. dec. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

#11-es - Én is csak sarkított humornak szántam, hogy biztos csak nem tudják, mi a jó. :)


Egyébként szerintem egy egészséges lelkületű heteró úgy áll hozzá, mint amit a te válaszodból is kiolvasok.


Vagyis nem ítéli el, maximum unalmasnak, érdektelennek érzi a dolgot.

2017. dec. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem tuti , hogy amint a kezedbe veszed a kemény farkát a haverodnak kis idő múlva ellenállhatatlan vágyat érzel a cumira .
2017. dec. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem úgy megy hogyha nem mész a közelébe, akkor nem leszel bi. A vágy ha most meg van kicsit, később m,eglesz jobban, abból meg soha senkinek nem lett még jó, hogy elnyomta magában, vagy önmagának hazudott.


Amúgy sem attól bi valaki mert kipróbálta, vagy mert "többet csinált" , hanem attól mert olyan gondoltatai vannak mint most neked.

2017. dec. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig én is heteronak gondotam magam, amíg ki nem próbáltam egy, két dolgot. Nagy ívben tettem a családi és társadalmi elvárásokra, és teszek ma is. Sokkal jobban érzem magam, hogy nem akarok megfelelni az elvárásoknak.

Mivel téged foglalkoztat a gondolat, hogy milyen lehet, van benned gazdagon biszex hajlam. Rúgd a sarokba a társadalmi elvárásokat, és éld meg a vágyaidat! Ha az csak közös recska, akkor azt, ha annál több is érdekel, akkor azt.

2017. dec. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

kipróbáltam és élveztem

Azóta mást is csinálunk már nem bántam meg

2017. dec. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
80%
Mi is csináljuk rendszeresen és én is élvezem.Mondjuk én első alkalommal szájjal is csináltam.
2017. dec. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
79%
Próbáld ki, nyugodtan, ha van rá alkalmas partner. Lehet, hogy többször nem érdekel, de valószínű később is akarod, és majd egyre többet. Tudom a saját példámból. 30 évig nem mertem megfogni másik fiú farkát, pedig szerettem volna ! Végül kipróbáltam, közös recska, majd közös orál. Tovább nem mentem, nem is szándékozok. Dugásra ott a nőm ! Sok sikert, bátorság ! 50 bi /F.
2017. dec. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
77%
Valami hasonló engem is érdekelne.
2017. dec. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes. Amíg nem próbáltad, nem tudhatod, milyen... :)
2017. dec. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!