Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Itt csak olyan srácokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt csak olyan srácokkal lehet beszélni akik eltűnnek utána?

Figyelt kérdés

Akármelyik sráccal beszélek, hogy akkor találkozzunk kipróbálni dolgokat, akkor egy idő után mind eltűnik, nem válaszolnak stb...

Pedig budapesti vagyok, és hasonlóan budapest srácokkal beszélgetek, ráadásul sok a korombeli, én 24 vagyok, de egyszerűen nem válaszolnak egy idő után, pedig így akarnak előtte találkozni meg úgy...

Lehet azért, mert épp verik pl vagy nem tudom, és csak így élvezkednek?



2017. dec. 27. 22:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Én is srác vagyok, mielőtt valaki félreérti.
2017. dec. 27. 22:19
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, verik rá.
2017. dec. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Mert felizgatja őket, hogy meg van a lehetőség rá ... de férnek. Én is egyszer ezt csináltam. Volt egy jófej fiú, aki még nagyon nem próbált ilyen dolgokat és én sem.


Megbeszéltük, hogy jó lenne elmenni a Magnumba és lesz ami lesz. Legrosszabb esetben beszélgetünk egy jót.


Végül meghátráltam és letiltottam. Még féltem kipróbálni azokat a dolgokat és hogy őszinte legyek aki itt ismerkedek valószínűleg valamilyen defektel rendelkezik. Lehet nem nézki jól, lehet extra magányos, lehet van barátnője stb... normális ember nem hiszem, hogy egy ilyen forumon ismerkedne :D


Legalább egy Tindert, Grindert töltsön le stb... egy olyan alkalmazást ami ismerkedésre van, de nem egy online tudakozó fórumon....

2017. dec. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Buran ***** válasza:

Sajnos tapasztalataim szerint nem csak itt, hanem különböző, meleg társkereső oldalakon is ez "divat."


Dumálunk, már ott tartanánk, hogy fixáljunk egy találkozót, erre eltűnnek. És sajnos nem egy ilyen eset volt.

(Igaz, én nem egyéjszakásra játszom, hanem párkapcsolatra, amit a profilomon, illetve a beszélgetés elején tisztázunk is, de 1-2 nap és eltűnnek... Itt még nem igazán próbálkoztam.)


23/F

2017. dec. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Itt vagyok. Írjatok férfiak hátha szimpatikusak vagyunk egymásnak.

20/F

2017. dec. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előttem szólók mondják. Aki ebben a kategóriában keres első partnert, az igazából még magát is győzködi, s épp azért jön ide, mert itt névtelenül léphet kapcsolatba emberekkel. És úgy van vele, hogy legalább azt megpróbálja, hogy milyen beszélni róla, aztán hátha jön a többi. Hisz az üzenetváltás még semmire nem kötelez. Aztán, amikor élesbe fordul a dolog, és valódi találkozóra kerülne a sor, akkor tényleg ki szoktak hátrálni az emberek, mert valahogy rádöbbennek, hogy a virtuális világból áttevődne a dolog a valódiba. Én is hátráltam már meg, és előlem is hátráltak már meg sokan. Egyébként megjegyzem, a lányok pontosan ugyanígy viselkednek sima (tehát hetero, fiú-lány) online ismerkedésnél. Szinte képtelenség leszervezni egy normális találkozót pl. Tinderen. Legalább olyan nehéz, vagy még nehezebb, mint innen fiúval találkozni.


Másik meg, hogy aki ilyesmit akar, az mindig olyannal akarja kipróbálni, aki külsőre vonzó neki, méghozzá általában vékony, szőrtelen, lányos, fiatalabb fiút keresnek a legtöbben. Megfigyeltem, hogy mindkét nemnél mindig a fiatalabb a szent grál. Ami a hetero ismerkedésnél a vékony derék, formás mell és fenék, szép arc, az a meleg ismerkedésnél a fiatalabb, lányos fiú. Grindr-en szinte soha nem lehet választ kapni fiatalabbtól, idősebbtől meg szinte mindig. Egyszerűen van egy tőzsde, ahol valahol 16-17 évnél kezdődnek a részvényárfolyamok, és aztán egyre zuhannak. Mindenki erre bukik. Sajnos amúgy szerintem a pedofília hátterében is ez áll, mert egyszerűen valamiért az emberben ösztönösen beindít valamit a fiatal, sima bőr és kamaszodó arc. Régen az egészen fiatal lányokkal való kikezdés nem is számított pedofíliának.

2017. dec. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Még ha szex miatt hátrál meg... De elkezdtem beszélgetni egy sráccal, akinek kisebbsegi komplexusa és megannyi gátlása van. Ismerkedni sem mert, folyton a hattyú halálát játszotta. Próbáltam kivakarni a szarbol, sikerült is, majd egy szexrandit is megbeszelt valakivel. Nanazt hitte, hogy na akkor itt a nagy ő, fogta, letiltott. Se szó, se beszéd. Aztán hetekkel később visszakullogott, hogy "jaj de rossz időszaka volt, azért tűnt el". Ekkor szembesitettem a hazugságaival, be is ismerte. Elküldtem a halál faszára. Innen látszik, hogy nem érdemes senkivel jónak lenni ismeretlenül. Persze számítottam erre a személyiségéből, de nem leszek a lelki szemetesládája senkinek.

Tehát nem hogy szexre, de beszélgetésre sem lehet normális partnert találni, pedig nyitott vagyok bi, meleg, "kíváncsi" srácokkal beszélgetni. Én elég tapasztalt, 23 éves meleg vagyok.

2017. dec. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Csak lányokkal voltam eddig, jelenleg 2éve van barátnőm, de mostanában fantáziálok a saját nememről is...mondjuk egy kis kötözéssel, van pár fétishem..

Beszélgetni szívesen beszélgetek bárkivel és bár eltűnni nem fogok, személyes találkozóra csak hosszabb beszélgetés után mennék bele...

26/F

2017. dec. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen nekem is rossz tapastalataim vannak 2-3 üzenetváltás után nem válaszolnak vagy letiltanak
2017. dec. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ismerős... Én nem tűnök el. Ha nem ok vmi megmondom inkább.
2018. febr. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!