Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tegyek? Nem vonz a női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem vonz a női nemi szerv. De nők vonzanak. De a pina ronda. A férfi nemiszerv sem jobb, de egy féri test taszít. Mit tegyek? Néha beindít a popsija egy lánynak, de utána meg meglátom a pináját és lelomboz. Sosem lesz így családom.28f

Figyelt kérdés
bevallom arcra és testre van olyan fiú is aki tetszik de nagyon ritka, 1000 ből egy és az is ilyen emo szerü. de a pénisze neki is nagyon taszít és a gondolat hogy fiú ettől kiráz a hideg. szeretnék családot, de így sosem lesz. 28f
2017. okt. 3. 22:37
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
48%
Pszichológus?
2017. okt. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
29%

"szeretnék családot, de így sosem lesz"


Így van!



Ha 28 éves korodra sem nőtt be a fejed lágya, sosem fog!

2017. okt. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
mi köze van ennek a fejem lágyához? első! jártam 3 évig. semmit nem ért.
2017. okt. 3. 22:41
 4/39 anonim ***** válasza:
24%
Jaja, itt vmi nem okl. Egészséges felnött férfit a punci vonz. Nem tudja rá azt mondani, h ronda. Szerintem is vmi pszichológus kellene neked, hátha az tudna vmi okosat kiszedni az agyadbol, h mitöl van ez.
2017. okt. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
76%

"Egészséges felnött férfit a punci vonz."


Bár a kérdező szerintem sem teljesen egészséges, de az idézett kijelentéssel nem értek egyet. Egészséges felnőtt férfi vagyok, és engem a szép péniszek vonzanak.


30/F (meleg)

2017. okt. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Én ha meglátom és látom hogy kilógnak ilyen izáék, lucskos belül amikor széthúzza olyan mint egy bőrcafat a csirke bőre a kloffolásnál. rendkívül undorodom tőle. és a csiklótól is. ráadásul azon pisil a csaj, sosem tudnáém a csiklóját nyalogatni. meg eleve az a gondolat hogy megnyaljam, hányingert vált ki. ugyan ezt a péniszről is elmondható.
2017. okt. 3. 22:43
 7/39 anonim ***** válasza:
94%
Komoly bajok vannak veled tényleg, ha azt hiszed a lányok a csiklójukon keresztül pisilnek...
2017. okt. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
27%

#5: igen, egészséges ffit a puncit.

Lássuk be, h a melegeknél sincs minden rendben.

Egyébként meg lehet, h aszexuális vagy kérdezö. Vagy nemi vágyad van?

2017. okt. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
nemi vágyam kimerül abban hogy felizgat a gondolat hogy elfenekelnek. ilyen szerepjáték baromságok. és ennyi. más nemi vágyam nincs....
2017. okt. 3. 22:53
 10/39 anonim ***** válasza:
4%
Ronda és finom, aka Chokito. Amúgy nem is ronda.
2017. okt. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!