Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ti már onnantól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti már onnantól biszexnek minősítetek egy srácot, hogy akár csak egyetlen egy alkalommal kipróbálta a szexet egy másik sráccal?

Figyelt kérdés

2018. jan. 7. 12:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
igen.
2018. jan. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ezét is tartják sokan titokban.
2018. jan. 7. 15:14
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is biszex vagyok csak lányba, eszembe sincs titkolni.

Nem fogok hazudozni a páromnak, ha emiatt nem kellenék valakinek akkor az jobb is ha kiderül, mert egy olyannal aki nem tud elfogadni annak ami vagyok én se akarnék együtt lenni. Megjátszani meg nem fogom magam.

Ja és mielőtt valaki félreértené, ez nem azt jelenti hogyha együtt vagyok valakivel, akkor megcsalom a másik nemmel. Ha kapcsolatba vagyok tök mindegy hogy fiú vagy lány, akkor csak és kizárólag vele vagyok.

2018. jan. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
12%

Előttem lévő hozzászóló...Lányként teljesen más a biszexuális élet, mint egy pasiként !

Míg két lány azért annyira nem tud nagyon jó dolgokat csinálni, addig két pasi nagyon is tud :D Ugyanakkor egy hetero kapcsolatban, ahol az egyik fél, vagyis a pasi biszex, ott már nem biztos, hogy a csaja nyugodt lenne, hogy nem fekszik-e le másik pasival rajta kívül...

2018. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
71%

"Míg két lány azért annyira nem tud nagyon jó dolgokat csinálni, addig két pasi nagyon is tud :D "


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ugye most csak viccelsz? Lány vagy és feküdtél már le lánnyal? Van róla fogalmad hogy mit tud művelni egymással két lány? Az egyik legcsodálatosabb és észveszejtőbb dolog :) Sokkal jobban élvezem mint pasival. És úgy vittem észre hogy a biszex lányok általában jobban vonzódnak a nőkhöz, nézz csak meg pár kérdést.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__biszexualitas__8..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__biszexualitas__9..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__biszexualitas__8..

2018. jan. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"Míg két lány azért annyira nem tud nagyon jó dolgokat csinálni, addig két pasi nagyon is tud :D "


Óriásit tévedsz. Hatalmasat. De kíváncsi vagyok hogy miért gondolod így?

2018. jan. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kit érdekel mások minősítgetése? Nem a te cipődben járnak. Meg nem is ők a Kúria, hogy folyton ítélkezzenek:-).
2018. jan. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!