Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért szégyenlem magam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szégyenlem magam?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok, és találkoztam az egyik netes haverommal. Róla annyit elég tudni, hogy 19 éves, és edz rendszeresen, meg helyes, szép barátnője is vany stb. A lényeg hogy beszélgettünk, majd valahogy ráterelődött a téma a lányokra/szexre, a végén pedig megcsókoltuk egymást, utána petting (orál) volt neki. Nagyon élveztem, most is remegek ha rágondolok, de mégis érzek valami bűnösséget, lelkiismeret furdalást hogy megtettem egy fiúval..

2018. jan. 15. 06:21
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Ne érezd. Jó volt. Nincs ezzel gond. Elsőre nekem is ez volt.
2018. jan. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most találkoztatok először?
2018. jan. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ajaj, biszex a fiú, te pedig meleg? Sajnállak.
2018. jan. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne legyen semmifele buntudatod, nem csinaltal semmi rosszat. "You are young, so just have fun"
2018. jan. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!