Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szegyenlem magam de megis mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegyenlem magam de megis mit csinaljak?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy fel eve vesztettem el a szuzessegem es a baratomat egyszer se szopt@m le...

Egyszeruen undorodok a faroktol ugy hogy benne van a szamba a masik meg hogy nagyon felek attol hogy valamit rosszul fogok csinalni es hozza er a fogam vagy valami...

Ugy erzem keszen allok ra es ugy szeretnek a baratomnak oromet okozni de sajnos nem megy ez mert felek hogy valamit elrontok.

O persze var es nem siettet de mikor megkerdezi hogy "na kiprobalod?" akkor nem merem es izgulok meg felek... Ilyenkor rosszul erzem magam...

Ez normalis?

Tudnatok segiteni hogy tegyem tul ezen magam?

Es hogy hogy kezdjek bele es mit kell csinalnom?

(Kerlek hanyagoljatok a csunya valaszokat mert tenyleg ketsegbe vagyok esve...)



2017. aug. 2. 00:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ne agyalj ennyit rajta az csak egy fax kapd be és ennyi.
2017. aug. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem kötelező csinálnod. Ha nem akarod, akkor megmondod neki, és Ennyi, el kell dogadnia
2017. aug. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
Szégyellheted is magadat te.... Milyen nő az ilyen most komolyan?
2017. aug. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

2es

De ha baratom van es szeretem ot akkor mindenet kell szeretnem nem? Es semmilyetol nem kell felnem meg undorodnom nem?

Ezert vagyok ketsegbe esve miert vagyok ilyen...

2017. aug. 2. 00:35
 5/16 anonim ***** válasza:

Több lány van aki nem szereti.

Nekem is volt csajom aki ilyen volt, nincs ebben semmi.

2017. aug. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kell, viszont nincs benne semmi rossz dolog.

Fogazás meg akkor fáj, ha harapsz. Ha kicsit karcolja az nem gáz.

Puszilgasd, nyalogasd, a golyókat is. Először csak kézimunka és nyelvvel ingerlés, úgy is nyald meg a végét, ha már elélvezett, meg közben az előváladékot is kóstold meg.

Ha semmi rosszat nem tapasztalsz, akkor következőre szájba is veheted.

Ha valami nem tetszett azt pedig beszéljétek meg.

2017. aug. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor csak nem szereted a barátodat ANNYIRA.
2017. aug. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy :)

Sztem meg tedd azt ami jól esik...ha a másik kevesli és belerángatna valami ellenkezőbe...nos őt nem érdekli az h te mit szeretnél, jo e neked vagy sem....akkor érdemes elgondolkodni kivel is vagy együtt.

Mindenesetre szánalmas lenne ha csak "szexről" szól egy kapcsolat.

2017. aug. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
a fog nem baj ha nem harapsz vagy nem karcol. néha én is végighúzom a barátom farkán véletlenül, ő utólag mondja én meg észre se veszem.. :D de nem fáj neki. múlva szerintem a foggal csak akkor van gond ha direkt bénázol vagy nagyok a fogaid. nekem nagyok, én azért húzom néha végig rajta :) igazából nagyon féltem én is kipróbálni, rengeteget olvastam róla, tettem fel ide is kérdést. aztán nagy nap, rácuppantam :DDD nem rontottam el, a barátom imádja, a függője lett. amiben kicsit kibáztam az elsőnél hogy nyelvet nem vittem bele, arra megkért a párom kedvesen, én pedig azóta csinálom neki úgy, ahogy szeretné. én úgy szoktam kezdeni hogy a szájától elindulok és végig csókolgatom egy vonalban. néha kap a cicijére is egy cuppanósat, akkor mosolyog, és megyek tovább :DDd ha leértem a célponthoz, akkor őt is megpuszilom, végig nyalom 1x-2x, majd bekapom. :) megfogalmazni hogy utána mit csinálok nem tudom.csak úgy jön hogy mikor szívjam kicsit, nyelvet mikor, stb. remélem valamit tudtam segíteni:)
2017. aug. 2. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
az elejebe belecsuszott egy múlva, sajnálom!
2017. aug. 2. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!