Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Létezik olyan domináns férfi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan domináns férfi, aki élvezi, hogyha egy heterot megszopathat? Heteroból hogy lesz valaki biszexuális?

Figyelt kérdés
Kinek milyen volt az első szopatása vagy szopása? Spontán jött egy váratlan szituációban? Hogy került olyan helyzetbe?

2018. jan. 19. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Heteroból sehogy nem lesz biszexuális, a hetero az hetero.

Meg egy hetero nem is fog leszopni senkit, azért hetero. Ha igen akkor az biszex.

2018. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Koleszos szobatárssal voltam először. Már beköltözésnél közölte hogy meleg és nyomult mint a fene. Leszopott párszor, nem bántam meg. 26F/BI
2018. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

A hetero férfi azért hetero, mert a nők vonzzák.


A meleg férfi azért meleg, mert a férfiak vonzzák.


A biszexuális férfi azért biszexuális, mert a férfiak és a nők is vonzzák.


Nincs olyan, hogy valaki "heteroból meleg lesz" vagy "heteroból bi lesz", aki bi/meleg az az volt, lesz (és marad).

2018. jan. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Ahogy előttem már írták, egy hetero férfi soha nem fog szopni, de férfit szopatni se.

Hogy a kérdésed másik felére is válaszoljak, az első szopatás spontán jött össze egy parkban. Utána már én kerestem a lehetőségét annak, hogy én is szopjak, ami meg is történt. Azóta is csinálom mindkettőt.

2018. jan. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy hetero sose fog szopni.

Én biszex vagyok, és szeretem ha az akit szopok picit dominánsabb.

20f kecskémet

2018. jan. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

Én szopatnék egy lelkes heterot (kiváncsi bi-t).


40F

2018. jan. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Hogyan utolsó? Pisztolyt tartasz a fejéhez? Mert egy heteró esetleg akkor fog szopni, de lelkes nem lesz.
2018. jan. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Imádnám! Bár lenne ilyen.
2018. jan. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!