Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az emberek többsége tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek többsége tényleg nehezen fogadja el, ha egy férfi biszexuális? És a nők hogy szoktak reagálni, ha mesél a férfi erről? És ha mondjuk egy férfi szeret női ruhákat hordani?

Figyelt kérdés
Nő/lány vagyok, csak érdeklődök.

2017. aug. 29. 17:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%

Én nőként nem tudnám elfogadni,hogy a pasimat rendszeresen dugják vagy ő matat éppen más srácok seggében.

Az minden,csak nem férfi a szememben.

Mesélni,meg aztán pláne ne meséljen róla.

Ha egy hímnemű szeret nőnek öltözni,az megint nem "hetero viselkedés" nálam.

Férfit akarok társnak hetero nőként,nem egy .uzit vagy látens homokost.

Tudom,le leszek pontozva,de akkor is így érzek.

2017. aug. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
1#, tehát ha valaki biszexuális az szerinted látens homokos. De lehet látens hetero is, nem?
2017. aug. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Engem egyáltalán nem zavar és jó érzés, hogy bízik bennem annyira, hogy erről beszélgessünk.

Azt gondoltam, hogy ezt bárki elfogadná, én nem látok problémát abban, hogy ő előttem szexelt férfival. Miért "férfiatlan", ha biszexuális?

2017. aug. 29. 17:26
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is van/volt olyan férfi az életemben akikkel ilyenekről beszélgettünk. Nagyra értékelték, hogy ilyenről tudnak beszélni egy nővel mindenféle gátlás nélkül.
2017. aug. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
#2 A látenst arra értettem,aki női ruhákban flangál férfi létére.
2017. aug. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

5#, tehát azok a melegek, akik férfi ruhát hordanak azok látens heterók, ugye?


Egyébként a melegek 99%-a férfi ruhát hord, ahogy a heterók is.

2017. aug. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Nekem férfiként nehéz, ha egy másik férfiben ez benne van. Az kicsit emel egy falat. Nagyobb távolságot tartok. Nem olyan egyszerű az egész. Ilyen szempontból jobb, ha nem tudom.
2017. aug. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én nem azokra gondolok, akik az utcán is nők, hanem azokra, akik csak otthon, néha felvesznek egy cipőt, szoknyát, topot, bugyit.. ilyesmire.
2017. aug. 29. 18:17
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagytok tisztában a fogalmakkal egy homoszexuális férfi nem szokott női ruhába öltözni!
2017. aug. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

# 8 ez inkább lehet egy fétish illetve enyhe transzi hajlam ,de ebben semmi meleges nincs.


Egy teljesen átlagos, sima meleg férfi férfiként szeret férfiakkal lenni.Legalábbis nekem ez a tapasztalatom és nem egy emberrel voltam már együtt így vagy úgy.

2017. aug. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!