Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ki van ezzel így, hogy lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki van ezzel így, hogy lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Biszexuális vagyok de nem akarok az lenni és inkább férfiakhoz vonzódok de nem akarok ahhoz vonzódni, a szüleim fel se fognák, szívrohamot kapnának, mindenki kiközösítene. Az a baj hogy szeretnék lányokhóz vonzódni de nem tudok annyira mint a férfiakhoz.. Sajnos nem tudok ellene tenni, vagy igen?
2018. jan. 21. 16:24
 1/4 anonim válasza:
15%
Nyilván tudsz. Az ember tud gondolkodni.
2018. jan. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Sokat nem tudsz ellene tenni. Legfeljebb csendben maradsz nem mondod el senkinek és titokban kiéled vágyaid. Lehet így csinálni, én már vagy 40 éve így vagyok és semmi bajom
2018. jan. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
8%
Szia azt hiszem segíthetek irj priviben
2018. jan. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férfiakhoz jobban vonzódsz nem tudod ráerőszakolni magadra hogy a lányokhoz vonzódj jobban, ilyen nincs.
2018. jan. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!