Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi férfiak aki vágyat érez,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi férfiak aki vágyat érez, hogy kipróbálja milyen érzés szopni az meg is teszi?

Figyelt kérdés

2018. jan. 26. 13:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha bi és vonzza ez miért ne tenné?
2018. jan. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Amire vágyat érzek azt meg is teszem, az lenne a dolog lényege :-P
2018. jan. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak szopni hanem szexelni is hidd el :)
2018. jan. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%

Aki vágyat érez biztos hogy bi?

Én hetero vagyok,de izgat a gondolat hogy milyen érzés lehet.Ha tetszene és vágynék még rá,akkor már igen,biszexuális lennék.De addig amíg fantáziálok,inkább csak kíváncsi.

Biztosan meg is tenném ha lenne rá megfelelő partner;de ezt a kérdést nem igazán teheted fel haveroknak.Innentől meg nem olyan egyszerű normális,megbízható,ápolt stb. - szóval mindenben megfelelő fiút találni rá.

2018. jan. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

#4

Igen mert aki 100 százalékban hetero az nem gondol ilyenre.

2018. jan. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell tenni, nem félni és várni a tökéletesre. Anno én is megtettem, azóta pedig már sokszor és mást is. :)
2018. jan. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Bi vagyok és meg is fogom tenni.
2018. jan. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
71%
en is heteronak tartom magam de egy nagy szep apolt farokkal neha fantazialok, eloben nemhiszem h mas szoba johetne szval marad a fantazia
2018. jan. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól bi vagy nem bi valaki, hogy megtette e már. Az is Bi akit csak vonz de sosem csinálta. A szexuális irányúltság arról szól, hogy mi iránt vonzódsz és nem arról, hogy mit tettél vagy sem.


Általában aki ezek közül nem csinálja annak vagy nem volt még lehetősége, vagy valamilyen parája van, társadalmi nyomás miatt stb...

2018. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam, és mást is. Örülök, hogy mindazt megtettem, ami nekem és partnereimnek élvezetet nyújtott. Most kezdeném, ugyanúgy megtenném.
2018. jan. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!