Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az első élmény a saját nemedde...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első élmény a saját nemeddel vagy az első élmeny szerelmesen a saját nemeddel, volt a "varázslatosabb"?

Figyelt kérdés

Tudjátok,olyan pillanat,amilyet pont olyat már sosem élsz át! Felejthetetlen,meglepő,arcul csapó és brutál jó.


Van aki,hírtelen felindulásból teszi elsőre.

Van aki kíváncsi és jön egy lehetőség.

Van aki még nem tudja,hogy az.Bepróbálkoznak nála és belemegy.

Tehát nem mindenki szerelemből szexel a saját nemével (sem) elsőre.

Neked melyik ütött jobban?



2018. jan. 31. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mázlista vagyok mert nekem egyszerre volt a kettő:) A legvarázslatosabb dolog volt a világon, az biztos.

Amúgy jó kérdés. Mindkettőnek megvan a maga varázsa. De szerintem akkor is szerelmesen az igazi.

20/L

2018. febr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még nem voltam szerelmes a saját nemembe. Az első partnerem egy alkalmi partner volt. Ő kérdezte meg, hogy lesz*phat-e, én meg, mert már régebb óta kerestem az alkalmat, igent mondtam. Nem bántam meg.
2018. febr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!