Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tényleg kicsi lenne? Ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kicsi lenne? Ennyire fontos a méret?

Figyelt kérdés
Idén elhatároztam, hogy megélem a bi vágyaim. Azonban több srác is mikor megtudta, hogy csak 16cm elutasított. Tényleg kicsi lenne? Tényleg ennyire csak a nagy méret okés? Kicsit most ez letört.

2018. febr. 1. 02:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Hülyeség, 13-14 cm számít statisztikailag az átlag méretnek. 16cm már nagynak számít, az egy más kérdés, hogy vannak olyanok, akik kifejezetten a nagyra buknak, és ők leszólnak másokat.


Teljesen normális, jó méreted van.

Nekem is olyan 16 centi körüli és kamaszként állandóan szorongtam, hogy miért nem 19-20-21, csak mert volt egy haverom akinek ennél nagyobb volt. Később aztán, bár tudtam hogy statisztikailag minimum normálisnak de inkább nagynak számít a méretem de az első szexuális együttlétemnél azért ismét szorongtam, elég lesz -e ez a méret?

Mit fog rólam gondolni a párom, nem-e találja majd nevetségesen kicsinek.

Ehhez képest kiderült, ő még túl nagynak is találja élőben, nemrég is tett rá ilyen megjegyzést, sok ez neki.

Tényleg baromi jól mutat egy nagy szerszám, van is aki ehhez van szokva, de azt hiszem nem jobb élmény valójában, inkább csak azoknak akik kifejezetten erre vágynak.

Szemre az ő méretei is hasonlók mint nekem, és én is azt kell mondjam, bőven elég ez a méret, legalábbis nekem.

26/m

2018. febr. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kicsi. Amúgy én pl mivel ritkán szexelek popsiba kifejezetten szeretem ha kisebb. Könnyebben befogadom.
2018. febr. 1. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kort is írjatok:(
2018. febr. 1. 06:15
 4/12 A kérdező kommentje:
:) akart lenni :D Amúgy meg köszönöm a bíztató válaszokat. Jól esik.
2018. febr. 1. 06:16
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
16 cm pont jó. Az enyém is ekkora, és nem volt rá panasz soha. Nem mindenki szereti, ha egy csődör szerszámát dugják be neki.
2018. febr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes. A lehető legjobb méret. (Persze nem minden a méret, mert vannak fontosabb dolgok.)
2018. febr. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Passzív vagyok, de számomra 16cm tökéletes, sőt talán még nagy is.

Én orál mániás vagyok, és sose szerettem ha fuldoklok, vagy csak a hegyét tudom bekapni.

20f kecskemét

2018. febr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém 15cm-es, de még sosem panaszkodott rá senki, hogy kicsi lenne. Aki meg a 16-osra azt mondja, hogy kicsi, azzal kár is kezdened. 12 alatt kicsi, afölött teljesen normális. Ahogy fölöttem is írta már más, pl. én is jobban szeretem a 16 alattiakat, mert kevésbé fáj, ha behatolnak.

29F

2018. febr. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kicsi, jó az. Kedvenc méretem.

31 f

2018. febr. 2. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 13-14, de meg erre is azt mondtak, hogy jo. :) 24/F
2018. febr. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!