Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, volt már úgy, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már úgy, hogy ennyire kívántatok valakit?

Figyelt kérdés

Már attól felizgulok, ha megnézegetem a képeit annak a lánynak, aki tetszik. Kívánom őt és elvinném egy menetre. Már tegnap reggel óta nagyon fel vagyok izgulva és érzem a puncimon, hogy nagyon szeretném, de most először van olyan, hogy az arcom is ég a vágytól és a szám is bizsereg és ég.

Lányok, nektek is fordult már elő ilyen?


22/L


2018. febr. 12. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Igen de én csak férfi iránt éreztem így
2018. febr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen
2018. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
Bocsi, hogy hetero fiúként kommentelek ide de én is hasonlót érzek egy lánnyal kapcsolatban, bár nekem nyilván a puncim helyett a péniszem ég a vágytól iránta.
2018. febr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Van egy szerelmem,aki nem lehet az enyém,és olykor rettenetesen kívánom.Volt,hogy én is felizgultam már attól,hogy megnéztem egy nekem tetsző képet róla,illetve olyan is volt,hogy neten csak írásban beszéltünk,nem is webkameráztunk vagy ilyesmi,és,akkor is felizgultam. :D Olyanokat vált ki belőlem,amit másnál még nem éreztem.

JA,és biszex lány vagyok.

2018. febr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!