Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok masztiztatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok masztiztatok már strandon vagy vízparton? Esetleg úgy többen is voltak körülöttetek? Vagy volt olyan hogy annyira kívántátok, hogy lementetek egy vízparti helyre, ott meztelenre vetkőztetek és kielégítettétek magatokat?

Figyelt kérdés

2017. nov. 11. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Velem olyan volt hogy egy barátnőmet a vizében ujjatam meg ő meg engem de senki semmit nem vett észre
2017. nov. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam meztelenül úszni. Volt hogy magamhoz nyúltam, ahol nem voltak a közelben. Jó érzés szabadon lebegni.
2017. nov. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egy parti séta alkalmával szem és fültanúja voltam egy párocska eldugott pásztorórájának.

Maradtam kukkolni, pedig nem szoktam, de előtte iszogattunk.

Benedvesedtem tőlük.

Meztelenre ugyan nem vetkőztem, de benyúltam a bugyimba ott a nádasban...

2017. nov. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult már... Tudomásom szerint, mások nem nagyon voltak ott.
2017. nov. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
3-as. De jól tetted :) :P
2017. nov. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Strandon vízparton masztiztam már.
2017. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!