Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nők pasitok mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők pasitok mellett volt hogy kivantatok saját nemmel is? Esetleg volt hogy meg is valósult? Kort írjatok légyszi

Figyelt kérdés
2017. nov. 13. 06:44
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Egy heteroszexuális Soha nem fogja kívánni a saját nemét ugyanis ezért hetero mert csak az ellenkező nem vonza.


Én biszex vagyok. Ha párkapcsolatban vagyok nem szoktam a puncit kívánni csak ha szingli vagyok.

Egyedülálló ként nincs igényem férfiakra és nem kell a fsz. Nem hiába vagyok olyankor szingli.

2017. nov. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
23
2017. nov. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Volt bizony. Kor
2017. nov. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyszer volt ilyen nagyon régen, hogy kívántam. Utána kipróbáltuk hármasba (barátom, egy barátnőm és én) de nem volt olyan jó mint ahogy én azt hittem. Kalandnak jó volt de ennyi. :)

31N

2017. nov. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Én mostanában fantáziálok ilyenről, de még sosem próbáltam lánnyal. Amúgy eddig csak a pasikra gerjedtem , ki tudja talán ki kéne próbálnom lánnyal is.

21/L

2017. nov. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rossz témakör. Ha valaki heteró, akkor soha nem kívánja a saját nemével. Ha kívánja, akkor ő biszexuális.
2017. nov. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én abszolút nem gondolok ilyesmire, egyáltalán nem vonz, hogy nővel bármit is csináljak, teljesen heteroszexuális vagyok.

23N

2017. nov. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, kívánom kapcsolatban is, de nem találok olyan csajt, aki eljön hármasban is. :/
2017. nov. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen. Két bevállalós és kíváncsi csaj kellett hozzá (a barátnőm és én). Azóta csak akkor van ismétlés ha egy helyen alszunk és elég sokat iszunk.

Amúgy pasival 100szor jobb.

17L

2017. nov. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!