Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Életemben először vonzalmat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életemben először vonzalmat érzek egy férfi iránt, ebből automatikusan következik, hogy biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy éles helyzetben mi lenne, de láttam erről az emberről képet és uh... Megmozgatta a fantáziámat. Főleg ez a feminin alkat és a vörös haj.

[link]

Shaun White, amerikai snowboardos



2018. febr. 15. 11:23
 1/8 A kérdező kommentje:
18F (jelenleg is van barátnőm)
2018. febr. 15. 11:26
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, más férfiak is megmozgatják-e a fantáziádat?

Ha igen a válaszod, akkor a hajlam biztos benned van. Csak idő kérdése, hogy élesben is kipróbálj dolgokat.

2018. febr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

18 éves vagy, és máris kb azért megtetszett egy másik fiú? Igen, az vagy.

Nekem voltak ismerőseim, akik csak 40 éves koruk körül jöttek rá hogy biszexek, csak addig nem találkoztak olyan férfivel, aki tetszett volna nekik.

2018. febr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2, Mások vonatkozásában nem különösebben. Vannak olyanok,akik nem taszítanak (a femininebbek), de eddig vonzalmat nem éreztem (nem akarom a kíváncsi hetero kifejezést használni, mert olyan nincs). De a képen látható csávó volt az első olyan akire így azt mondtam magamban, hogy "De eltöltenék vele egy órát kettesben"
2018. febr. 15. 12:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, akkor meg mi a kérdés :D Egyértelműen az vagy, pláne ha már 18 évesen ez ilyen nyilvánvaló.

Az én párom is tudja jól hogy biszex, de ő még ugyan válogatósabb a férfiak terén, 23 éves éves, és még csak "talán"-t tudott mondani egy két férfi típusra.

2018. febr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A dolog eddig csak homoerotikus (és nem homo- vagy biszexuális) vonzalom. Mindenesetre érdekes ízlésed van.
2018. febr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy heteroszexuális csak és kizárólag az ellenkező nemhez vonzódik szexuálisan és érzelmileg is. A homoszexuális csak az azonoshoz. A biszexek pedig valamilyen szinten valamilyen módon mindkettőhöz. Ezek alapján nem nehéz kitalálni hogy te melyik kategóriába tartozol ha egy férfi iránt is vonzalmat érzel.
2018. febr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
53%
Szerintem nem olyan egyértelmű. Mostanában, hogy ilyen felkapott téma lett a szexualitás, lehet hamarabb, könnyebben megfordul az ember fejében olyasmi, ami régebb eszébe se jutott volna. Mostanában lehet felteszi az ember magában csak úgy, hogy hetero-e?, mert elbizonytalanodtunk... Főleg ha a nőies férfiak tetszenek, akkor szerintem nem kell annyira beleélni magad.
2018. jún. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!