Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek hogy reagalnanak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy reagalnanak a tanaraim is a diakok ha rajonnenek hogy biszexualis vagyok? (kozepiskolaban)

Figyelt kérdés

Eddig mindenki heteronak hitt, semmi jelet nem mutattam annak, hogy biszex vagyok. Nagyon megtetszett az iskolabol egy lany, aki tudtommal hetero, de sose lehet tudni... Ha esetleg meg ossze is jonnek vele, hogy mondjam el a baratnoimnek akik az osztalytarsaim is? Mert nem akarok attol felni, hogy mikor latnak meg vele, de nem is akarnam csak ugy lesmarolni(ha egyutt lennenk) elottuk, mert az szerintem sok lenne nekik. Es meg az lenne a masik kerdesem, hogy a tanarok mondhatnanak erre valamit? Szolhatnanak a szuleimnek? Vagy egyaltalan szerintetek megemlitenek?

Bocsanat ha nagyon erthetetlen lett, es koszonom szepen elore is a valaszokat.



2018. febr. 22. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
szerinten az iskolában biztos szólnának érte..tipikus buta magyar mentalitàs:( ha az utcàn kézen fogva mennétek is megbàmulnànak sajnos :(inkább ne akard hogy megtudjàk :) majd ha idősebb leszel vàlald fel nyugodtan...de mostmég nem lenne jóötlet szerintem
2018. febr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Bocsi, lehet nem értettem teljesen, de te biszex lány vagy? :)


Szerintem lányoknál alapvetően ez manapság már eléggé elfogadott.


Én fiú vagyok, meleg, gimnazista, ráadásul kollégista. Lassan haladok az önfelvállalás útján, de már elég sok ember tudja.

Alapvetően senki nem adta annak jelét, hogy zavarná ez eddig. És beszólogatás vagy ilyesmi sem volt.


Szerintem vállald fel nyugodtan, semmi hátrányod nem fog belőle származni, főleg lányként.

2018. febr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2

Igen,biszex lany vagyok. Tudom, hogy lanyoknal jobban elfogadott, de egy ket homofob tanar mellett mar annyira nem.

Koszonom szepen a tanacsokat.

2018. febr. 22. 17:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ha esetleg"...


De talán még egyszerűbb, ha nem a suliból keresel?

2018. febr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4

Igen, biztos sokkal egyszerubb lenne, de nekem o tetszik, es ez ellen nem tudok sok mindent tennim

2018. febr. 22. 19:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Az érthető, hogy tetszik, és az ellen nem tudsz mit tenni. De ettől még körbenézhetsz máshol, és megtetszhet más is, nem? :)
2018. febr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A homofób tanárok tudom milyenek.. nálunk sajna van elég..
2018. febr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Ahahahah, homofób osztályfőnök, pici szívecském aranyos csücsköcskéje XD nagy visszatartó erő sajnos. És úgy vagyok vele, hogy előttem az élet, lesz elég lehetőségem felvállalni magam úgy, hogy nem vágnak el érte, de persze barátokkal szemben más a dolog. Érdemes előbb mindenképp puhatolózni, hogy mit gondolnak a dologról, mert legjobb barátnőim egyike ezzel kapcsolatban nekem is mondott olyat, hogy ha megtudná valamelyik ismerősről, nem biztos, hogy ugyanúgy tudna ránézni, mint annakelőtte, de ha igazi barátaid, az a minimum, hogy respektálnak, még ha alapvetően nem is támogatják az ilyesmit. Készülj azonban fel arra, hogy nem a suli lesz az a hely, ahol felhőtlenül fogtok szerelmeskedni, azon túl pedig arra is, hogy bullying áldozata mindig lehetsz, szóval ne érjen váratlanul a dolog.

17/bi L

2018. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!