Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit gondoltok a biszexuálisok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a biszexuálisok megítéléséről?

Figyelt kérdés

Én személy szerint nem szeretem, hogy egy döntésképtelen, monogám kapcsolat kialakítására képtelen szélkakasnak titulálnak minket sokan, vagy valami extra, két lábon járó lehetőségnek tekintenek, egy belépőjegynek a hármas szexhez. Ez persze befolyásolja párkeresést is.


Remélem egy nap elkülönül a biszexualitás és a hűtlenség egymástól.


22/L


2018. febr. 22. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Még a melegeket is hasonlóképpen ítélik meg sokan, de teljesen értem, mire gondolsz. Az emberek sajnos ítélkezni fognak valami/valaki felett még jó pár generáción át... Én alapvetően utálom a sztereotípiákat, de az ilyet méginkább. Ez teljesen személyfüggő dolog, hogy hogyan éli le az életét. Pl. Egyik hetero ismerősöm "befűzi" a csajt, majd miután megunta, jön a következő. Eközben én meg 21 éves létemre nem tudtam még megismerni egy meleg fiút sem, akivel mondjuk haverok lehetnénk, vagy talán egy pár(komplikált miért). Én romantikus vagyok és csak a komoly kapcsolatokra szánom az időmet(itt barátkozásról, családról is szó van). Ha szerelemről beszélek, sokan leállítanak, hogy álmodozó vagyok.

Én mindenki érdekében, aki mások miatt valami nehéz helyzeten ment/megy/fog menni át, hogy ez mihamarabb a múlté legyen.

Aki számít, azt nem érdekli, akit érdekel, nem számít! Légy erős! Szorítok magunkért! ;)

21/m/F

2018. febr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
A bi fiúkat színes, változatos, izgalmas egyéniségeknek tartom.
2018. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Értem, hogy te nem szereted, de rengeteg ehhez hasonló kérdést és választ olvastam itt az elmúlt két évben:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__biszexualitas__9..


Igyekszem úgy élni, hogy ne ítélkezzek, másrészt nyilván azzal is tisztában vagyok, hogy a a heteroszexuális férfiak és nők között sem ritka jelenség a hűtlenség, de számomra logikusnak tűnik, hogy egy biszexuális embernek sokkal nehezebb hűségesnek lennie egy olyan férfihoz/nőhöz, aki a legjobb szándéka mellett sem tud megadni neki valami alapvető dolgot, amire a szexualitás terén vágyik.

2018. febr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én még ilyen jellegű megítéléssel nem találkoztam, hogy monogám kapcsolat kialakítására képtelen embernek tartsanak. Ezt inkább a homoszexuális férfiakkal kapcsolatban szokták hangoztatni. A hármas szex már gyakoribb, meg sokaknak képezzük ugye fétis tárgyát, hogy azt nézegessék, hogy mit csinálunk nőként egymással, meg sok férfi nem veszi ezt komolyan és király dolognak tartja, hogy a nője más nőkkel megcsalja, mert az nem megcsalás... Nagyon fura ez az egész.


21L

2018. febr. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!