Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félelem az anorexiás emberektő...

Félelem az anorexiás emberektől? Egyedi eset vagyok, vagy ez egy létező fóbia?

Figyelt kérdés
Már egy ideje észrevettem, ha bármikor az anorexia jött szóba, hirtelen ideges lettem, kapkodni kezdtem, gyorsan, össze-vissza beszéltem (ami tőlem nem megszokott). Ha látok egy képet egy anorexiás emberről, nem bírom nézni, érzelmileg szinte felzaklat, nem szabad tovább néznem a képet és el kell vonulnom kicsit, hogy lenyugodjak. Van anorexiás ismerősöm, nagyon kedves lány, becsülöm és kedvelem, mint embert, rendszeresen beszélgetünk online, de ha élőben kerül sor egy találkozásra, bármennyire is szimpatikusnak találom, a víz lever, nem bírok vele sokáig egy légtérben lenni, és addig is vagy meredten bámulom, vagy egyáltalán nem nézek rá.

2016. máj. 14. 22:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Fóbia bármire vonatkozhat, lehet, hogy az.

https://www.youtube.com/watch?v=vzGIQczkwwo

2016. máj. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!