Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egyedi eset lehet nálam, hogy...

Egyedi eset lehet nálam, hogy eldeformálódott a videókártyám?

Figyelt kérdés

Egy MSI gtx 970 ről van szó. rendesen a helyén van , be van csavarozva, de mégis a kártya hátulja (ahol be van kötve a tápellátása) lóg. szemmel láthatóan el van hajolva a nyáklap. a tápkábelek tuti nem húzták le mert a másik irányba állnak.olyan mint ha nem bírná a saját súlyát.

keresgéltem a neten de sehol nem láttam semmi infót erről, valakinek van valami tapasztalata?



2016. okt. 25. 09:21
 1/3 hypno ***** válasza:

Van ilyen.

Javarészt a nagyon hosszú, háromventilátoros neehéz hűtőbordával és hőcsövekkel ellátott kártyákkal szokott előfordulni.

2016. okt. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

van ilyen persze.

huzamosabb ideig nem bírja a fizikai terhelés, és a hőtől is deformálodhat.

ahogy az előző írta a 3 ventiseknél szokott előfordulni mert nehéz a borda.

2016. okt. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jópár évvel ezelőtt láttam valahol, hogy külön, állítható hosszúságú tartókábelt árultak, amivel a nehéz procihűtőt, videokártyát a ház tetejéhez, vagy épp a felső táphoz lehet felfüggeszteni.
2018. ápr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!