Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Honnan tudhatom biztosan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom biztosan, hogy biszexuális vagyok? (lány)

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Előre megkérném, hogy kanos pasik ne írjanak, köszi!

Na szóval a történet, szűz vagyok, eddig csak fiúk tetszettek, de úgy veszem észre, vannak nők akik nagyon bejönnek és elgondolkodok rajta milyen lenne velük. Mivel nincs biszex ismerősöm, gondoltam megpróbálom itt. Leginkább szerintem biszexuális nők tudnának választ adni. Ha van itt olyan lány / nő aki segítene megköszönném akár privátban is. Ott kicsit jobban kifejtem a sztorit akár. Köszönöm előre is :)



2018. márc. 3. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis írni fognak.
2018. márc. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Onnan, hogy mindkét nem tagjai tetszenek. Én is szűz vagyok, még se lánnyal, se pasival nem voltam, de nem értem, mit kell ezen túlbonyolítani. Nem a szextől leszel biszex, hanem a vonzalomtól.
2018. márc. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1-es) Hát sajnos akadnak, hátha így legalább kevesebb lesz :D

2-es) Köszönöm! Hát igen, lehet nem kéne túlbonyolítani, csak furcsa, hogy nem tudom elképzelni, hogy nőbe szerelmes legyek de mégis tudok nőt vonzónak tartani.

2018. márc. 3. 15:27
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Majd a gyakorlatban kiderül, hogy kivel, melyik nemmel élvezed jobban a szexet! Ezt így előre nem lehet megmondani.

De a gyakorlati tapasztalatod is nagyban függ majd attól, hogy kivel hoz össze a sors!

2018. márc. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Biztosan sosem fogod tudni és szerintem nem is kell. Vannak periódusok, amikor a fiúkhoz vonzódsz jobban, van, amikor a lányokhoz és van, hogy mindkettőhöz egyformán. Ez akár spontán is változhat, de függ attól is, hogy az épp aktuális partnereddel milyenek a tapasztalataid.
2018. márc. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Én sem tudok szerelmes lenni nőbe, de ez nem is kell a biszexualitáshoz :) A szexuális és a romantikus vonzalom egymástól független, lehet néha más irányú is.
2018. márc. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. márc. 3. 16:25
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szűz vagyok még és biszexnek vallom magam.

Ugyanúgy vagyok vele mint te, szexuálisan vonzanak a nők is, de szerelmet vagy párkapcsolatot már nem/ nehezen tudok elképzelni nővel.

Írhatsz nyugodtan, a sztorira is kíváncsi vagyok :)

18L

2018. márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%
Nekem heteró nő írjon, 175 cm vagy az felett :P
2018. márc. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Ezt hülyeség hogy aki biszexuális nőbe nem tud szerelmes lenni .Söt abba tud csak igazán!Mivel a biszexualitás inább saját neméhez huz .A másik nem csak kulturális elvárás véget kell.Söt szerintem a nők többsége leszbikus és csak kisebb része biszex.Hetero szinte soha.
2018. ápr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!