Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Honnan tudhatom biztosan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom biztosan, hogy biszexuális vagyok? (lány)

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Előre megkérném, hogy kanos pasik ne írjanak, köszi!

Na szóval a történet, szűz vagyok, eddig csak fiúk tetszettek, de úgy veszem észre, vannak nők akik nagyon bejönnek és elgondolkodok rajta milyen lenne velük. Mivel nincs biszex ismerősöm, gondoltam megpróbálom itt. Leginkább szerintem biszexuális nők tudnának választ adni. Ha van itt olyan lány / nő aki segítene megköszönném akár privátban is. Ott kicsit jobban kifejtem a sztorit akár. Köszönöm előre is :)



2018. márc. 3. 15:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

#10:

Nincs igazad.

Ez inkább egy skála, mint egy-egy pozíció, így nem lehet az összes biszexuálist - vagy egyáltalán az összes szexualitás iránt érdeklődőt - besorolni, meghatározni. Van, akit egyformán vonz a két nem, van, akit a sajátja vonz jobban, van, akit pedig az ellenkező nem.

2018. ápr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!