Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak olyan biszexuális nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan biszexuális nők, akik ápoltak és nőiesek, de inkább a természetességet részesítik előnyben?

Figyelt kérdés
Pl. no smink, műköröm, erős mesterséges illatok stb.

2018. márc. 7. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem ilyen vagyok mert sminkelem magam de csak nagyon természetes hatású sminkkel és azt se mindig.

Műkörmöm nincs csak néha sima géllakos rövid körmöm.

Parfümöt is ritkán használok de annak sincs nagyon erős mesterséges szaga.

2018. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sminkelni csak akkor szoktam magam, ha bulizni megyek. Parfümöt is szoktam használni, mert szeretem az illatát. A körmöm nem műköröm, de van rajta géllak.
2018. márc. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen vagyok, és az ilyen lányok is jönnek be. Szeretem, ha valaki természetes, és szinte egyáltalán nem sminkeli magát, mert szeretem látni az igazi arcát. Nem is muszáj olyan hű de nőiesen öltözködnie, de pl a hosszú hajat szeretem, meg azért az is fontos, hogy egyértelműen látsszon rajta, hogy lány.


26/B/N

2018. márc. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából ilyen vagyok.

Természetes hatású smink,ha úgy érzem,hogy nem vagyok az "igazi". Illat/parfüm mindig van,azt mondják,hogy erős illatú...nekem nem tünik annak.

A körmöm rövid de géllak van,az szinte mindig,mert szeretem a vidám színeket magamon,ennyi még elmegy.

2018. márc. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak korrektort használok a bőrhibákra, a körmöm saját, de festem. Parfümöt szeretek használni, de csak akkor szoktam, ha kapok valakitől :D Magamnak nem szoktam venni, de általában ki is tart addig, amíg megint nem kapok. 19L
2018. máj. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, van
2019. szept. 4. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!