Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lefeküdnél a barátnőddel és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnél a barátnőddel és a pasijával?

Figyelt kérdés
Nos az osztálytársam kérdezte meg aki a legjobb barátnőm hogy nem érdekelne hármas szex vele meg a pasijával mert őket izgatja a dolog.Engem is izgat ez a hármas szex téma de nem tudom olyan fura szituáció lenne két ember előtt meztelenkedni, ráadásul barátnőm látná hogy szexelek és én is viszont.Nem tudom hogy alakulna egy ilyen bensőséges viszony után a baráti kapcsolatunk... 21l
2018. márc. 14. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kockára teszed vele a barátságotokat, főleg, ha a pasijának bejössz. Ha téged ez nem zavar, akkor csináld, de mérlegeld a kockázatot, mert van.
2018. márc. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kettőt külön kell választani. Ha ki akarod próbálni az édeshármast, ne pont a legjobb barátnőddel kísérletezz, hanem keress valami egyéjszakás kalandot. Ha nem jön be, többet úgy sem találkoztok. A barátnőddel viszont minden nap. :)
2018. márc. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Be jövök a pasijának ezt tudom..
2018. márc. 14. 15:42
 4/8 anonim ***** válasza:
4%
te nem vagy lány, KAMU
2018. márc. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

Megvolt...

A pasi ment a baratno meg jobb baratno lett :-D

2018. márc. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi anno bevettük az barátnőmet, és semmi baja nem lett a barátságunknak. Jelenleg is nagyon jóban vagyunk.


21/L

2018. márc. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán miért lenne ez gáz?
2018. márc. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd és Te is szeretnétek kipróbálni a hármast a pasijával, tegyétek meg. Arra figyelj, hogy a pasi érzelmileg ne közelítsen hozzád, és Te se hozzá. Csak szex, és más semmi!
2018. márc. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!