Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdnél-e a legjobb barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnél-e a legjobb barátnőddel? Többi lent.

Figyelt kérdés

Férfiaknak szól a kérdésem.

Vagytok ti, van egy csajotok, és van egy legjobb barátnőtök.

Ennek a barátnőnek nagyon szexhiánya van, és megkérne titeket, hogy szexeljetek vele.

Megtennétek?

Úgy, hogy nem derülne ki sosem.


2015. ápr. 12. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Nincs az a nő a világon, aki nekem valaha is ilyet mondana. Szóval nem tudok nyilatkozni, mivel ez velem sohasem történhet meg.


21/F

2015. ápr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Le hát
2015. ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Szeretem a párom, szóval esélytelen. Ha meg már nem szeretném, akkor van gerincem szakítani vele, ha nem tudjuk megoldani a dolgokat és utána szexelni mással.
2015. ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Szép álom mindkét helyzet számomra:

- barátnőm lenne

- egy lány felajánlaná, hogy szexeljünk

Pedig elmúltam már 22 is.

2015. ápr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Bocsi, had írjak nőként. Voltam hasonló helyzetben fiatal koromban. A megcsalás része eleve gáz, gondolom ezt nem kell elmagyarázni. A másik rizikó, hogy egy nő, ha jó neki a szex, hajlamos érzelmeket párosítani mellé. Mi van, ha beléd szeret, te meg barátként kezeled utána? Évei mehetnek rá, plusz egy barátság.
2015. ápr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen, volt már rá precedens
2015. ápr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én simán, de a kinézetemet alapul véve ilyenre 0% az esélyem. :(


30/f

2015. ápr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak úgy ha a párom is beleegyezik. A háta mögött semmiképp.
2015. ápr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Diamond28153 válasza:

Én nőből vagyok, és soha, de soha nem tudnék egy ilyen sztorit magamban tartani! Ezzel cáfolom a soha ki nem derülne részt...

Te meg ha elgondolkodtál a dolgon, szakíts a csajoddal, mert nem hiszem, hogy szereted!

2016. márc. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!