Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kb másfél éve titkolom legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

It's My Life kérdése:

Kb másfél éve titkolom legjobb barátnőm elől, hogy szerelmes vagyok belé. Most azt állítja hogy lehet h leszbi, viszont lehet h biszex. Szerintetek érdemes lenne elmondanom neki hogy én komolyabbat szeretnék mint barátság?

Figyelt kérdés
2018. márc. 24. 00:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2018. márc. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A barátság lehet a szerelem előszobája is, nem érdemes direktben szóba hozni, mert lehet hogy azzal a barátság is ugrik. Finoman, lassú átmenettel, szinte észrevétlenül kell átlibbenni abba a fázisba, hogy egyre több időt töltesz vele együtt, gyakrabban érinted meg, több puszit adsz neki, egyre közelebb a szájához, stb. Ha netán időnként túlzásba viszed, finoman leállíthat, de később újra kezdheted és így tovább. Szóval be kell tartani a fokozatosság elvét. :)
2018. márc. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! :)
2018. márc. 24. 01:05
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Te lány vagy??? Eddig nem hittem a váladzaidból... :)



Mondd el neki szerintem, de ne ronts ajtostul a házba.

2018. márc. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem mindi
2018. márc. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem mindig, de a szex megölheti a barátságot. Ha biztos, hogy a barátnőd biszex, vagy leszbi, akkor is elsőre csak azt közöld vele, hogy te is szívesen szexelsz, szexelnél egy nővel. A többi majd alakul, ha te is bejössz neki, mint lehetséges partner.
2018. márc. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

... az elozohoz:

Vagy forditva. A szex elorehozhatja a dolgot. Kivancsisagbol kiprobalt leszbi kaland hozhatja hogy egy forro egyuttlwr utan egyuttjartok.

2018. márc. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki!:) Egyebkent megnezhetned a Faking It sorozatot pont errol szol es nagyon jo
2018. márc. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a # 2/8-as tökéletesen leírta mit is kellene tenned.Ha most elmondod neki hogy mit érzel mert kiderűlt hogy (lehet h leszbi, viszont lehet h biszex) megfog szegénykém csömörleni. Vagy is sok lessz neki egyszerre a saját gondolatai tisztázása,és azt fel dolgozni amit te érzel iránta. Inkább eltávolodik,nemet mond nagy valoszinűséggel mint igent.Az ember ha nem tudja mit érez és még ezt a nyakába is zúditod,nagyobb lessz rajta a nyomás,hol ott lehet magában is örlődik szegény lány. Az eber úgy van kitatlálva főleg a nők,ha választás elé állítod és nem tudja eldönteni mit is szeretne,de rágja valaki a fülét,vagy csak a nyomást érzi,inkább nemet mond csak lelkileg meg könnyebűljön,hol ott lehet szeretné a dologt.
2018. márc. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!