Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ki merjem próbálni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki merjem próbálni?

Figyelt kérdés
Eddig csak barátnőm volt, de szívesen kipróbálnám, milyen egy fiúval, de komolyabbat nem szeretnék. Szerintetek ha kíváncsiságból egyszer kipróbálom, utána lehet még normális kapcsolatom nővel?

2018. márc. 24. 23:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, egy próbától még nyugodtan lehet "normális" kapcsolatod!
2018. márc. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
huhh, köszi! Elvileg a fiúk felé csak a kíváncsiság hajt, a csajok felé meg a szerelem :)
2018. márc. 24. 23:30
 3/13 anonim ***** válasza:
7%

Ha nem buzulsz be es nem leszel AIDSes, akkor meg lehet.

Ki tudja megmondani milyen hatassal lesz rad? Egy normalis heteroban fel sem merul ilyen.

2018. márc. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Miért ne lehetne normális kapcsolatod? Max lesz egy kis titkod.
2018. márc. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Te is leirod. A lanyok irant vonzodsz ugy hogy teljes kapcsolatot élj, lelkileg hozzajuk tudsz vonzodni.

Fiuknal csak az fér bele, hogy kivancsi vagy, szexre lennél képes. Jol elhatarolodik benned. Ne izgulj! Elégitsd ki a kivancsisagod!

2018. márc. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Persze. 😊
2018. márc. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Próbáld ki. De e ne lepődj meg hogy utána többször is akarod.
2018. márc. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mintha csak magamat olvasnám. Én is így vagyok, hogy para de izgat is. Ha pesti vagy esetleg írj ;) Én eldöntöttem, hogy idén lépek az ügyben...
2018. márc. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Lehet és lessz is normális kapcsolatod ha az irányultságodat és hajlamaidat időben megosztod a csajossal.


Azaz még mielőtt eljegyzed/feleségül veszed a párodat, lehetőség szerint tájékoztatod - legjobb ha még az első randi előtt. Így a legkevesebb kárt okozod magadnak és a csajnak egy kitárulkozással, mert nem mindenki fogadja el azt hogy bi vagy, viszont aki elfogadja, számodra egy kincs lesz :)


De ha az úgy jobb várd meg te is mire családod lesz és örlődj egy életen át, vagy legalább 10év múlva jöhet az újabb GYK: "Családos vagyok de izgat a saját nemem is néha, mit tegyek?":D


Szóval ha érdekel próbáld ki és ha élvezted, akkortól bi leszel és ugyanúgy lehet csajod mint egy "100%" heteronak, csak a te kapcsolatod extrásabb lesz :)

2018. márc. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja de sokkal valószínűbb,hogy utána ujra akarod...azaz 1 nem 1lesz. Meg amúgysem megy minden elsőre.
2018. márc. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!