Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex létemre miért van az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex létemre miért van az hogy a pasiknak csak egy bizonyos testrészük izgat?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 17. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
A fülcimpájuk?
2018. ápr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, a fülcimpájuk, egész nap nyalogatnám ha tehetném.
2018. ápr. 17. 16:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy ezzel egyedül
2018. ápr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem az arcuk izgat.
2018. ápr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is alapvetően a nőkhöz vonzódok, szóval csak egy lányos testű srác jöhetne szóba, szőrtelen(ített) testtel. Smaci kizárva, viszont élvezném, ha jól megujjazhatnám/dugnám a fenekét, miközben a farkával is eljátszadoznék. Az etalon az lenne, ha ő is ezt tenné velem. Csak ahogy szokták mondani, éhes disznó makkal álmodik, mert kevés esélye van egy szőrösebb testalkatú, 35 pluszos pasinak egy ilyen srácot találnia (okés, annyira nem is keresek).
2018. ápr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem meg pont a fordítottja van. Biszex lány vagyok, tetszik a fiúknak az arca, a haja, a testük, az öltözködésük minden de az a bizonyos testrészük meg taszít.
2018. ápr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 CFB ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy biszexek vagytok, és nem biromantikusok. Szexelni tudtok az illetővel, de párkapcsolatot nem tudtok elképzelni a veletek azonos neművel (heteroromantikus)
2018. ápr. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
engem is csak az az egy dolog indit be.. nem tudom mire velni, amugy van baratnom 18/f
2018. ápr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!