Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van az egy bizonyos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az egy bizonyos társkeresőn hogy magukak heteronak valló pasik írnak rá meleg-bi pasikra és transzikra szex céljából?

Figyelt kérdés
Ha ilyet tesz akkor mièrt azt írja ki az adatlapjára hogy hetero?
2016. dec. 14. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

lehet a végső elkeseredettség, vagy csak simán nem merik felvállalni, hogy búzák...

azért nem mindenki tolerálja ezt, gondolj bele ha egy ismerős meglátja őket, hogy melegként, vagy biként vannak fent...

vagy lehet más oka van, nem tudom...én szerencsére hetero vagyok kizárólag...


23F

2016. dec. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A transzi az határeset.
2016. dec. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
dehogy határeset hagyjanak ezzel a hülye bisex dumával is ... mi nem elég egy nőn amit pasival kell pótolni felfordul a gyomrom ...
2016. dec. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3%
Nincs olyan nő aki egy pasit pótolni tudna. Mondjuk a travik meg gusztustalanok.
2016. dec. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#3 akkor mit keresel biszex kategóriába?
2016. dec. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!