Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tanácsra lenne szükségem hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsra lenne szükségem hogy van egy nagyon jó barátom hetero en 27 éves vagyok és meleg tudja is rollam meg el is fogadta volt olyan is hogy le tapiztam és hagyta szerintetek lehet benne valami hajlam?

Figyelt kérdés
2018. máj. 7. 14:53
 1/9 anonim válasza:
68%
Ha írnál nemet és hogy pontosan milyen helyzetben/hol/hogyan tapiztad le, akkor az úgy sokkal könnyebb lenne, mint így látatlanban.
2018. máj. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
kérdezd meg tole
2018. máj. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1válaszolo itt lakik most nállam a barátnőjével de ő akkor dolgozott viccelődött én meg benyultam a gatyájába
2018. máj. 7. 15:43
 4/9 A kérdező kommentje:
Olysnokat mondott nincs rajta boxer meg ilyenek
2018. máj. 7. 15:51
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Biztos, hogy van, en eltortem volna a kezed. :D
2018. máj. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi 😂
2018. máj. 7. 16:27
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazábol nagyon is vonzodok hozzá szexuálissan de nem merek közeledni hozzá vajon hogy fogadná ha tapiznám?
2018. máj. 7. 19:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszer már letapiztad, és nem tiltakozott. Akkor nem full hetero, lehet benne, egy kis biszexség. Próbáld meg, megbeszélni vele azt, amikor letapiztad. Ha benne van, nem szabadkozik, akkor feltételezhető, hogy szabad a pálya.
2018. máj. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lett valami??
dec. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!