Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nyomjam el magamban azt hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomjam el magamban azt hogy a nőket jobban szeretem és alapítsak családot?

Figyelt kérdés
Van egy nő akit szeretek, ő volt az első nő az életemben.Már az első együttlétnél éreztem hogy lehet hiba volt nővel szexelnem, mert jobb volt az összes addigi pasis szexemnél.Viszont van egy társadalom előtti kapcsolatom, egy olyan férfival aki rendes ember, jó beosztásban dolgozik, mindent megtesz értem. Össze akar velem költözni, gyereket szeretne. Nem vagyok már fiatal lehet hogy gyerekre nem lesz több esélyem. A szerelmemnek, aki a nő is fáj hogy nem tudok dönteni. Sokat sírunk miatta. De nem vállalhatom fel, mert sem a család, sem a környezetem nem értené meg, és a gyereket sem tudnám összehozni. De nem tudnék úgy élni hogy nem találkozhatok vele többet, annyira szeretem. Egy csók jobban esik tőle mint a pasitól a szex. Ti mit tennétek a helyemben? Volt valamelyikőtök ilyen helyzetben?
2018. máj. 14. 18:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Egyértelmű, hogy a lányt kellene választanod.
2018. máj. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hozzátenném, hogyha a családod és a környezeted nem fogadja el, akkor az az ő bajuk, nem a tiéd. Könyörgöm, a te életed, a te boldogságod múlik azon, hogy együtt vagy-e a lánnyal. Most komolyan összejönnél azzal a férfival, mert bár nem olyan jó a szex, nem olyan jó vele a csók, ráadásul nem is te, hanem a családod lenne miatta boldog?
2018. máj. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt válaszd akit szeretsz, aki boldoggá tesz. Ellenkező esetben örökké bánni fogod.
2018. máj. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha azzal foglalkozol, hogy mások mit gondolnának, akkor sosem leszel szabad ember. Örökre a rabjukká válsz.
2018. máj. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De az a baj azt is hogy biszex vagyok, jóval a harmincas éveim után mertem bevallani magamnak. Utána már úgy éreztem hogy nem bírom tovább muszáj egy barátnőt találnom. Amúgy előtte évekig nem volt férfiakkal kapcsolatom sem. Bárki ismerkedett nem tetszett. Ez a pasi nagy beosztásban van, mindenki áradozik róla hogy milyen szerencsés vagyok vele. De szex közben is a kis puncisomra gondolok. :-D Máskülönben nem menne.
2018. máj. 14. 19:15
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem rosszból kérdező de minden szavadból az jön le, hogy mennyire szereted a csajt. Saját magad is írod, hogy megviselne ha elhagyna.
2018. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nőt választanád, mellette nem lennének olyan kínzó gondolataid, hogy így nem lesz férjed és gyereked? Ha nem, akkor szerintem egyértelmű, hogyan kell döntened. Persze, jelen esetben az is segít, ha még egy ideig elodázod a döntést (attól fűgg, hány éves vagy).
2018. máj. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért mondana ellent annak, hogy egy nőt szeretsz, a család. Egyik kolléganőmnek felesége van (hivatalosan is, Németország) és van két gyerekük. Ők is biszexek egyébként, de egymást választották. Aranyos pár.
2018. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
Ui: hülyeség ez a “jó beosztásban van” stb. Én is jó beosztásban vagyok, nagyon magasan képzett, jól kereső stb. de mindez nem számít. Csak a szerelem.
2018. máj. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

En is ebben a cipoben voltam, lett gyerek majd elvaltam, nem birtam a latszat- hazassagot. Most megyek terapiara.

Jol gondold meg, irok privit ha kell...

2018. máj. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!