Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az baj ha biszexként jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha biszexként jobban élvezem egy nővel a kapcsolatot, szexet?

Figyelt kérdés
Ez az első kapcsolatom nővel. Fura mert eleinte nem voltam benne biztos hogy tudok szexelni egy nővel, bár gondoltam rá. Legjobban a nyalástól féltem hogy nem tudnám csinálni. De ezzel a nővel annyira jó volt randi után felmentünk a lakására. Elkezdtünk csókolózni, és már akkor elkezdtem valamit érezni iránta. Amikor kinyalt az valami fantasztikus volt, teljesen kifordultam magamból, elkezdtem dicsérni hogy milyen jól csinálja. Egyből éreztem hogy én is szívesen csinálnám neki. Ahogy elkezdtem nyalni éreztem, hogy jobban szeretem nőnek csinálni mint pasit sz.... Ölelkezve, csókolózva aludtunk el. Érzem hogy beleszerettem ebbe a nőbe, de nem merem felvállalni mások előtt.
2018. máj. 18. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Amúgy a biszex pasik is jobban élvezik egymással, nézz csak körül a kategóriában.
2018. máj. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem baj. :)
2018. máj. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj?
2018. máj. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond, bár (jelenleg) aligha vagy tekinthető biszexnek... :)
2018. máj. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj a másságoddal! Élvezd az életet, és benne a szexet a barátnőddel!
2018. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!