Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Biszexként hol tudnék ismerkedni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexként hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
Évekig titkoltam magam előtt a szexuális hovatartozásom. Regiztem a pinkre de nem ír senki igaz képem nincs fent, de barátkozási céllal sem, csak szex céljából írnak. Ha végre összeszedem magam és ráírnék egy szép nőre akkor hónapok, évek óta nem volt fent. :-( Hol tudnék ismerkedni? Komoly kapcsolatot szeretnék. 31/N
2018. máj. 9. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

1.Töltessz fel képet,ráírsz mindenkire aki szimpatikus,nyílván ha nem akarsz csak szexet akkor ezeket leépíted.

2.Regisztrálsz máshová is és hasonlóan jársz el mint az 1-es pontban vázoltam.

3.Személyesen próbálsz ismerkedni,elmész Ösztrosokkra,Pridera,minden leszbikus rendezvényre amire csak tudsz és beszélgetsz,barátkozol akivel csak tudsz. Minél szerteágazóbb kapcsolatokat építessz ki leszbikus berkeken belül annál nagyobb az esélye,hogy előbb-utóbb fennakad a hálón egy hozzádvaló hölgyike(értsd egy ismerősöd ismerőse vagy ennek az ismerősének a húga révén megismerkedsz egy olyan nővel,akivel összetudsz jönni).

4.Amúgy is eljársz "civil" helyekre,ilyen-olyan rendezvények,edzések,tanfolyamok, önkéntes munka,tüdőszűrő stb.ott is beszélgetsz és barátkozol mimdenkivel akivel tudsz,aztán majd csak össze akadsz egy szimpatikus leszbikus-biszex nővel vagy közvetlenül,vagy egy új barátod révén.

2018. máj. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A társkeresők pont arra épülnek, hogy valaki szimpi lesz-e kép és bemutatkozás alapján. orrvérzésig tele van amúgy az összes oldal kamussal, magát nőnek kiadó pasival és társaival, kép nélkül ne nagyon várj el szerintem semmit. Ha valóban ismerkedni akarsz, tiszteld meg annyival szerintem legalább, hogy ha már a másik felvállalja az arcát, akkor te is.
2018. máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!