Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Biszexként van esélyem barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexként van esélyem barátnőt találni?

Figyelt kérdés
33 éves vagyok eddig magamnak sem mertem bevallani. Persze mindig vonzódtam a nőkhöz. Regiztem társkeresőre de semmi. Van még esélyem ennyi idősen barátnőt találni vagy totál reménytelen? Aki leszbikus valószínű nem szívesen ismerkedik mert eddig csak pasikkal voltam. 33/N
2018. máj. 1. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Van esélyed, de nem egyszerű. Én is biszex vagyok, de sokszor találkoztam leszbikusoktól előítéletekkel (tisztelet a kivételnek). Társkeresőn már nem is próbálkozom, mert volt nem egy olyan eset, hogy kb. a második kérdés az volt, hogy hány pasival feküdtem le? Hány nővel? Mikor feküdtem le utoljára pasival? és ehhez hasonlók. Na mondom erre nincs igényem, hogy ezt előbb megkérdezi valaki, mint hogy mit dolgozom.

Szerencsére anno amikor volt leszbikus barátnőm, nem féltékenykedett férfiakra, hanem egyéb okok miatt lett vége.

2018. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1. Te hol tudtál ismerkedni? Azért kérdezem mert nekem itt ahol élek kb lehetetlen ezért gondoltam a társkeresőre.
2018. máj. 1. 21:08
 3/12 anonim ***** válasza:
fiatalabb vagy veled egykorú barátnőt szeretnél?
2018. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
1-es vagyok, társkeresőről sose jött össze komolyabb nekem. A legutóbbi kapcsolatomnál az egyik barátnőm bemutatott egy közös buli alkalmával az ő egyik ismerősének, beszélgettünk sokat, először barátságnak indult, később lett kapcsolat.
2018. máj. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Szia:) pontosan mennyivel fiatalabb (vagy idősebb) lannyal akarsz összejönni? Csak mert nekem nyugodtan írhatsz ha gondolod. Bár lehet túl fiatal lennek neked mert 19 vagyok.
2018. máj. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én 20 éven vagyok ugyanígy mint te, de ugyanazokkal szembesülök mint amiket az 1. válaszoló is említett. :/

Szóval nagyon nem egyszerű de optimista vagyok és türelmes. :D Remélem hamarosan találsz valakit! :)

2018. máj. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Néhány leszbikus hihetetlenül elôítéletes tud lenni.. sajnálom, hogy ilyen tapasztalataitok voltak. :^( De nem lehetetlen! Remélem hamar találsz valakit!

23/LL

2018. máj. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Talán a biszex nők között kéne szétnézni. Nem előítélet,hanem tapasztalat,illetve gusztus dolga,hogy sok leszbikus nem kér a biszexekből.
2018. máj. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Abszolut van esélyed. Én leszbikus vagyok és öszintén jobban szeretem a biszex lányokat mint a leszbikusokat. Mivel a nöies nöket szeretem, és közöttük sokkal több az igényes, csinos lány. :)
2018. máj. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En is valahogy a bisex nőkhöz vonzódom jobban, annak ellenére hogy azert tudat alatt zavar, hogy valamikor hím egyed járt benne. De ettől amennyire tudok próbálok eltekinteni, mert mi van ha pont ő lenne életem párja, és egy ilyen előítélet miatt elutasítom...
2018. máj. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!