Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez csak kíváncsiság, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak kíváncsiság, vagy biszexuális vagyok? (F)

Figyelt kérdés

Már volt barátnőm, és lánnyal veszítettem el a szüzességem, szeretek a lányokkal szeretkezni. Viszont nem olyan rég voltam egy buliban egyedül(<- azaz nem látta senki, így elengedtem magam!), és csókolóztam egy fiúval (elég sokat ittam), de élveztem. Azóta még párszor megtörtént vele ugyanez, és ugyanúgy tetszett kevésbé ittasan is. Viszont a szextől félek egy fiúval, nem tudom elképzelni, ugyanakkor valahogy mégis sokszor érzem azt, hogy valaki 'mennyire jó pasi', és frusztrál.


Régen undorodtam attól, hogy két férfi bármit is tesz egymással, de valahogy kezd izgatni a dolog. Mivel anonim oldal, most először mondom el bárkinek is, hogy pettinget még el tudok képzelni valahogy.


Na, de a kontra: Világéletemben lányokkal kezdtem (a fenti esetet leszámítva), és most is van alkalmi szexkapcsolatom, ami kielégít. Viszont az első két bekezdés fényében, valahogy úgy érzem, hogy ki kéne próbáljam a hazai kaput. Amolyan szexuális frusztráltság, nem mindig érzem, de időnként előtör.


Lehet csak az az oka, hogy rég voltam úgy bárkivel, hogy komolyabb érzelmek lettek volna közöttünk? (Egy kemény szakítás óta nem bírok elköteleződni igazán.)


2018. máj. 22. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyre jobban vonzódsz a fiúkhoz.

Szerintem érdemes kipróbáni, szóvak ne fogd vissza magad.

2018. máj. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tamas85hmvhely ***** válasza:
100%
Gratulálok! Biszex vagy! De ebben nincs semmi rossz! Élvezd az életet! Úgyis nagyon sok lány/nő rá van kattanva a biszex srácokra.
2018. máj. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
57%

Nekem is megfordult a fejembe, de egyszeruen nem tudnam kiprobalni,nem tudom, nem mondom h szeretek nyalni de el sem tudnam kepzelni azonos nemuvel..sztem felse allna🤣 szoval ka, bi vagy

18f

2018. máj. 23. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban! Biszex vagy, de ez jó. Éld meg vágyaidat, és minden rendben lesz. A csajok közül sokan keresnek bi pasikat, így kinyilt számodra is a világ.
2018. máj. 23. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Biszex lányként egyrészt megértem, másrészt aranyos vagy. :D
2018. máj. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan vagyok. Egyre többet fantáziálok srácokkal, pedig mindig csajom volt, kapcsolatot is csak csajjal. Hm


25f

2018. máj. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!