Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex nők, ti is megbántátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex nők, ti is megbántátok hogy férjhez mentetek?

Figyelt kérdés

Én nagyon...Egyre erősödik bennem a nők iránti vonzalom, a pasik iránti meg egyre csökken. És csak úgy,beszélgetés, munka,egyebek terén is jobban élvezem màr a nő a társaságát....Néha màr nyomaszt,hogy a férjemhez kell hazamennem. Minden nap úgy fekszem le,hogy bár egy finom,törékeny női test feküdne mellettem. Kalapál a szívem ha megölel vagy megpuszil egy barátnőm vagy kolléganőm. A férfitársaság meg olyan lehangolóan, nyomasztóan hat rám mostanában... Nem tudom mitől lehet,még nem volt velem ilyen. Mások is éreznek ìgy? Ti mit csináltatok?Szívesen olvasnék tapasztalatokat.

27/N



2018. máj. 29. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Én nem mentem férjhez de lehet hogyha évekig együttlennék valakivel így éreznék. Nem sokáig bírom nők nélkül, most is van olyan nő akibe szerelmes vagyok hiába van párom. Sajnos erről nem tehetünk.
2018. máj. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
De akkor legyen nő a párotok... Miez, hogy erről nem tehettek? Uristen.....
2018. máj. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudom ,hogy a férjed milyen?Velem meglehetne beszélni ezt is.Én hajlandó lennék arra is hogy legyen barátnőd is mellettem,ha már tényleg csak így lehetne megmenteni a házasságunkat.Pasit viszont nem engednék.Az sem érdekelne,ha napközben eljönne.Addig ok lenne még nem hanyagolnád el a kettőnk közti kapcsolatot.

Nem tudom,hogy mennyire nyitott erre a férjed,de ha minden kötél szakad próbáld finoma adagolni neki.Hátha így megmenthető a házasságod.Ha nem így teszel akkor nagyon vszinú a válásotok.Ha igen,akkor is,ha a férjed erre nem nyitott,de legalább megpróbáltad.

2018. máj. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
2. Ez nem ilyen egyszerű. Az én páromnak gyerekei vannak, férjhez kellett mennie régen. A férjét nem szereti, külön élnek. De nem tud elválni, és felvállalni engem, a munkája, gyerekek miatt sem. Ez nem olyan könnyű mint egy heteró kapcsolatban.
2018. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De nekem nincs kedvem férfival se lefeküdni,se együtt csinálni bármit,olyan unalmas az egész. Ha itthon vagyok és hétvégéken is igyekszem inkább nők társaságát keresni. Egyszerűen egy nő hangját is jobban esik hallgatni, minden jobban esik egy nőtől. Néha màr az is jól esik ha férjem nővére puszit ad és a haja az arcomhoz ér és érzem a finom illatát.
2018. máj. 29. 20:51
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Tehát leszbikus vagy aki alibiből férjhez ment?
2018. máj. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Te nem biszex, hanem leszbi vagy.

Amúgy én engedem a feleségemnek, hogy diszkréten csajozzon.

2018. máj. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem alibiből mentem férjhez,akkor még nem éreztem ilyesmit... Ez pár hónapja kezdődött ilyen intenzíven és egyre erősödik.
2018. máj. 29. 21:12
 9/12 A kérdező kommentje:
Régebben azért beindult a fantáziám ha láttam egy jóképű pasit,de most azokat is a hátam közepére kívánom.
2018. máj. 29. 21:18
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
Én szerintem elsősorban a szex a férjeddel talán elég monoton és talán ezért érzed úgy, hogy már nincs hozzá kedved, ezt egyszerüen játékokkal -vagy akármivel ami nektek tetszik-, fel lehet dobni. Másodsorban ebből úgy nem jöhetsz ki jól, hogy megmaradjon a házasságotok töretlensége és hogy nőkkel is legyél...vagy nem tudom, az egyenes út mindig az, ha megbeszélitek.
2018. máj. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!