Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Készen áll az álomesküvő az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Készen áll az álomesküvő az álompasival, de egy nőbe vagyok szerelmes! Mi lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés
(Ami nem hàrmas).

2018. jún. 5. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Én voltam férjnél is és màr nővel is éltem, így tapasztalatból mondhatom, hogy a nővel ezerszer boldogabb leszel. A férfival nem lesz mindig ilyen szép mint most.
2018. jún. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

En meg egy no miatt valtam el.

Hat igy menj ferjhez.

2018. jún. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Akármit is teszel, utána add el a jogokat egy studiónak, hogy forgassanak belőle valamit :D Szerintem tök jó kis tömeg romcom lehetne belőle!
2018. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha egy nőbe vagy szerelmes, akkor mitől álom a pasi meg az esküvő?
2018. jún. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nézz utàna ezeknek a kifejezéseknek a google-val. Nem vagyok gyógypedagógus, nem magyarázkodom dilettánsoknak 😵😓
2018. jún. 5. 17:07
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj bele szerintem! Esküvő után nem olyan könnyű lesz a “szakítás” és az elv is kötni fog, hogy férjed van. Ott fogsz a saját magányodban és elkeseredettségedben töbkre menni, hogy miért nem a boldogságod felé mentél inkább.

Őszintén jótanácsként mondom, gondold meg kétszer is.

2018. jún. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Álomesküvőt, álompasit a süllyesztőbe, és legyél boldog a szerelmeddel!
2018. jún. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jutottál el az esküvőig, ha közben másba vagy szerelmes? Ennyire későn jöttél rá?
2018. jún. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, hogy mi a jó döntés, de abból kiindulva, hogy egy hatalmas hazugsággal indítod a házasságodat, nem hiszem, hogy sok jó fog kisülni a későbbiekben.
2018. jún. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
Ne is magyarázd dilettánsoknak. Ismerem a szavak jelentését. Azért nem értem ha nőbe vagy szerelmes hogy lehet álompasi meg álomesküvő. Alibipasi meg alibiesküvő lesz az.
2018. jún. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!