Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerelmes lennék a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék a legjobb barátnőmbe, vagy csak féltékeny vagyok? (Részletek lenn)

Figyelt kérdés

Én és a legjobb barátnőm 3 évig rendszeresen lefeküdtünk egymással (vagyis csak ő elégített ki engem orálisan) és úgy hittük,hogy ez egyikünk részéről sem több mint puszta élvezet.Pár hónapja viszont a barátnőm összeszedett egy másik lányt,akivel alakulnak kettejük között a dolgok.Többször lettem emiatt a lány miatt dobva,hogy inkább vele tölthessen időt,és az elején azt hittem hogy ez csak azért zavar,mert eddig mindig csak együtt lógtunk és barátnők nem dobják egymást a párkapcsolatért.A szexet is abba kellett hagynunk,mert ő már nem szeretné.A harmadik lány,akit a barátnőm most "felszedett" se fenékig tejfel viszont.Mikor elkezdtek ismerkedni,egy hónapra rá összeszedett valaki mást (emiatt a barátnőm sírva hívott fel),akivel 2 hónapig volt együtt azután egyik napról a másikra megunta,és félek,hogy a barátnőmet is megint átveri.Igen ám,eleinte azt hittem,hogy csak ez a gáz,hogy féltem a pofáraeséstől,és rosszul esik hogy az új lány miatt mondott le közös programot,de szerintem nem ez a helyzet.Lehetségesnek tartom,hogy nem csak barátnőként tekintek rá.Ezt elmondtam neki élőben,azt mondta,hogy ő csak barátnőként tud rám tekinteni (amit nem értek,hiszen 3 évig lefeküdtünk egymással).A kérdéseim a következők lennének: honnan tudom,hogy szerelmes vagyok-e vagy csak féltékeny? (mert azalatt a 3 év alatt én kerestem magamnak párt,tetszettek is emberek,szóval nem vagyok benne tejesen biztos,lehet csak féltékeny vagyok hogy az intimitást elvesztettem,de most úgy érzem,hogy az egész életem képes lennék vele leélni) És,hogy ha valaki átélt már hasonlót,az tudott-e nagyon közeli barátságban maradni a másik féllel? (A barátságot semmiféle képpen nem akarom elveszíteni,hisz számomra nagyon fontos személy)

19/L/bi



2018. márc. 25. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem csak a féltékenységről szól. Ha 3 évig meg volt az a kémia köztetek hogy jó volt a szex akkor ezt nem lehet arra fogni hogy csak az élvezet miatt voltatok együtt mert mind a ketten találhattatok volna mást. Sokszor van vele szerintem úgy az ember hogy nem jó egy barátságot tönkre tenni kapcsolat miatt de szerintem nehéz úgy csak barátnak lenni ha az ember többet érez a másik iránt.
2018. márc. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Norela ***** válasza:

Nekem lenne pár észrevételem, ha nem baj :)

Az első, hogy csak téged elégített ki a három év alatt, akárhányszor együtt voltatok? :O és őt "úgy" hagytad? Ezt nem igazán értem :) gondolom akkortájt még nem zavarta őt sem a dolog és jól is esett neki, h neked jót tehet, de ha ezzel az új csajjal esetleg már eljutottak idáig, aki viszonozta a kényeztetést, akkor lehet, h ez is benne van, h tőled most nem akar már ilyesmit. Mert hát a szex is két emberről szól..

A második, h sztem sem dobják egymást a sima barátnők egy harmadikért, szóval lehet, h már volt köztetek egy kimondatlan érzelmi kapocs, ami több volt a barátságnál. De az is lehet, h most egy pici fellángolás van benne a másik csaj iránt, és ezért hanyagol téged, minden téren. Aztán majd visszatér :)

A harmadik, h ha a három év alatt te keresgéltél magadnak mást, és az elfogadott szitu volt, akkor, ha most ő teszi, az miért baj? :)

Egyébként ez is egy tipikus példája, h utólag már máshogy látja mindenki a szitut, vagy ha azt érzi, h elvesztett vkit. Amíg benne voltál jó volt és eszedbe sem jutott, h esetleg összejöjjetek, most meg h "nincs", mostmár tudnál vele élni.

Beszéltetek azóta ezekről és h te rosszul érzed magad emiatt?

Ja és igen, sztem meg is válaszoltad a saját kérdésed, h többet érzel, vagy sem, csak még nem tudod/akarod bevallani magadnak, vagy nem tudod, h az tényleg az-e, mint aminek érzed: "lehetségesnek tartom, hogy nemcsak bnőként tekintek rá". :)

2018. márc. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!