Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex vagy nyitott lányok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagy nyitott lányok? Számotokra izgalmas, ha a srác kicsit lányosabb szexualitású? 29F

Figyelt kérdés
Vagy össze se jönnétek ilyen sráccal vsgy leszoktatnátok róla?

2018. jún. 8. 23:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
A nőknél azt szeretem ha nőies. A férfiaknál azt ha férfias.
2018. jún. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Én meg azt szeretném, ha szétrúgnák már ezt a világot...
2018. jún. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Lányoknál se használok ilyen műdolgokat nemhogy még fiúknál. Egy férfi meg legyen férfias. Mármint úgy semmi bajom vele ha nem az, de kapcsolatra nem ilyet keresek.
2018. jún. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem szoktatnám le róla mert nem akarok megváltoztatni senkit, ha ő így boldog tegye és keressen valakit aki partner ebben, de az nem én vagyok, szóval megmondanám hogy keressen szexuálisan jobban hozzá illő lányt.
2018. jún. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Esetleg pozitívabb álláspont? 😊
2018. jún. 10. 10:39
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Esetleg kinyalhatod a seggemet? Ha nem tetszenek a válaszok, akkor ne tegyél fel kérdést.
2018. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Nem az. Biszex vagyok ez azt jelenti hogy a fiúk és a lányok is, de azt nem hogy keverem a kettőt.

De ha csak olyan válaszokat vársz amik azt írják amit te hallani akarsz akkor minek kérdezed? Eze szerint nem véleményekre, nem az igazságra vagy kíváncsi hanem megerősítésre vágysz.

De szavazz le nyugodtan engem is.

2018. jún. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Biszex vagyok, engem nem érdekelne különösebben :)
2018. jún. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem meg van benne vonzóság, engem sokszor beindít, amikor a szintén bi pasimmal tartunk "csajos estét", kis smink, ruhafelvétel, aztán egy kis szex :) Szeretem, bár ez nagyrészt szerintem annak tudható be, hogy szeretem őt, ezért mindene tetszik, lehet lányos vagy fiús kedvében.
2018. júl. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez csodálatos, nagyon kedves és odaadó lány lehetsz!
2018. júl. 5. 08:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!